Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pi膮, 25 Cze 2021, 07:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Paraworld
PostWys艂any: Sob, 19 Kwi 2008, 13:32 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 27 Sty 2007, 18:25
Miejscowo艣膰: z Rumenoru
Paraworld- gra firmy SEK (tw贸rcy serii "Wiggles"). Jest to epicka strategia czasu rzeczywistego. Nie jest to gra gdzie s膮 orki, smoki, krasnoludy, elfy i inne takie stwory. Cech膮 charakterystyczn膮 tej gry s膮...dinozaury. S膮 trzy g艂贸wne plemiona ludzi, kt贸rzy poluj膮 i hoduj膮 do walki z wrogami straszne jaszczury, gady morskie i ssaki z epoki lodowcowej.

Image

G艂贸wna akcja toczy si臋 na prze艂omie XIX/XX wieku. Trzej m艂odzi naukowcy: W臋gier Bela Andrask Benedek, Szwedka Stina Holmlund i Jankes Anthiny Cole s膮 bliscy udowodnienia istnienia 艣wiat贸w r贸wnoleg艂ych. Matematyk Jarvis Babbit-zarz膮dca firmy SEAS poczu艂 si臋 wtedy zagro偶ony. Poprzez sw膮 zaufan膮 pracownic臋- Ad臋 sprowadza m艂odych badaczy i zsy艂a ich do 艣wiata r贸wnoleg艂ego opanowanego przez "jaskinowc贸w" i dinozaury. Cole, Bela i Stina od tej pory musz膮 wlczy膰 o przetrwanie i wr贸ci膰 do domu. Na ich drodze stanie wiele przeszk贸s: Barbarzy艅cy, piraci, wrogie plemiona, no i SEAS.

Image

Jest te偶 tryb potyczki. Tam mo偶esz wybra膰 jedn膮 z trzech g艂贸wnych ras i walczy膰 z innymi w kilku trybach z komputerem b膮d藕 z innymi graczami przez internet. To pi臋knie graficznie gra, w kt膮re trzeba zagra膰. Polecam gor膮co.

Image

Mo偶e ta gra ma艂o si kojarzy z Fantasy lecz ma pewne jego cechy:
-Wyst臋puje magia (pod postaci膮 leczenia, wskrzeszania i paru zakl臋膰 typowych tylko dla danej nacji)
-Gdyby nie bro艅 niekt贸rych bohater贸w i mechaniczne "potwory" SEAS, gra przypomina艂aby klimaty Conana.

Image

Image

Jest to gra, kt贸r膮 gor膮co polecam ze wzgledu na grafik臋, muzyk臋, grywalno艣膰 i fabu艂臋. Jest to ciekawy produkt, kt贸ry dzi臋ki swej wyj膮tkowo艣ci zyska艂a tak膮 popularno艣膰. Nawet je艣li to nie fantasy, to jednak m贸wi臋 wam jak ju偶 raz w Ni膮 zagracie nie ma mowy, 偶eby wam si臋 nie spodoba艂a. Zar臋czam to.

Image

Zalety gry:
-Ponad 50 gatunk贸w zwierz膮t zamieszkuj膮cych 艣wiat gry (cz臋艣膰 z nich mo偶na udomowi膰 a nast臋pnie wykorzysta膰 w walkach).

-40 r贸偶nych gatunk贸w dinozaur贸w.

-Pi臋膰 r贸偶norakich stref klimatycznych.

-20 艣wiat贸w (map), na kt贸rych mo偶na rozgrywa膰 misje.

-Rozbudowana kampania singleplayer z trzema typami przyw贸dc贸w, ka偶dy z nich wymaga zastosowania odmiennej taktyki dzia艂ania.

-Trzy tryby prowadzenia walk w trybie multiplayer (poprzez LAN lub Internet - do 8 graczy).

-Rozbudowany system zarz膮dzania podw艂adnymi umo偶liwiaj膮cy obserwowanie rozwoju nawet pojedynczych jednostek.

-Mo偶liwo艣膰 zdobywania do艣wiadczenia przez podleg艂e oddzia艂y.

-Mo偶liwo艣膰 wyposa偶ania swych oddzia艂贸w w ulepszone zbroje i bro艅 bia艂膮,

to tylko anio艂 czasami
rozdawa艂 przez moje r臋ce"
Ks. Jan Twardowski

Ostatnio edytowany przez Meriadok, Sob, 19 Kwi 2008, 13:58, edytowano w sumie 1 raz

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 19 Kwi 2008, 13:49 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
O grze s艂ysza艂em, nawet troch臋 mnie zainteresowa艂a. Gdybym mia艂 okazj臋, pewnie bym w ni膮 zagra艂. Z tego co czyta艂em, w wi臋kszo艣ci recenzji zbiera艂a dobre oceny. Nie pami臋tam, co dok艂adnie jej zarzucali, pewnie nic strasznego.

Grafika naprawde 艂adna. Troch臋 cukierkowa. Jak widz臋 tego go艣cia nios膮cego w jednej r臋ce miecz wi臋kszy od niego samego, to troch臋 dziwnie mi si臋 robi.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 19 Kwi 2008, 13:52 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

to tylko anio艂 czasami
Ks. Jan Twardowski

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 19 Kwi 2008, 14:12 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 20 Lut 2007, 11:59
Miejscowo艣膰: Solstheim <3
Jak dla mnie zbyt cukierkowate... Fujj... Wol臋 nieco prymitywniejsz膮 grafik臋. Samo za艂o偶enie nawet ciekawe. Ostatnio mniej kupuj臋 gier, prawie wcale...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 19 Kwi 2008, 15:05 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Dla mnie dobre, lubi臋 taki styl grafiki, troch臋 ba艣niowa. Od razu pr贸buj臋 gra膰 :D

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 19 Kwi 2008, 18:06 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

to tylko anio艂 czasami
Ks. Jan Twardowski

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 26 Pa藕 2008, 15:07 
Emerytowany Piotru艣 Pan
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 08 Pa藕 2008, 19:01
Miejscowo艣膰: London
Mam i gra艂em, ale mi si臋 nie podoba艂o, kupi艂em za sto z艂otych i o ile kupno teraz ma sens, to zakup, wtedy by艂 b艂臋dem (gr臋 kupi艂em de facto nie ja, ale m贸j brat). Kiedy czyta艂em kr贸tk膮 zapowied藕 skaka艂em z rado艣ci "jupi gra z dinozaurami w roli g艂贸wnej"(dinozaury to jedno z moich hobby, a przynajmniej kiedy艣 nim by艂y, bo musia艂y ust膮pi膰 sporo miejsca fantastyce i historii), ale strasznie si臋 rozczarowa艂em, poniewa偶 gra jest DO B脫LU klasycznym rts-em (czytaj klonem Warcrafta3), jedyn膮 innowacyjno艣ci膮 poza klimatami jest g艂upawy ekran dzi臋ki, kt贸remu mo偶na znale藕膰 w dowolnym momencie ka偶d膮 jednostk臋. Ten ekranik powoduje, 偶e mo偶emy mie膰 najwy偶ej ile艣tam jednostek (ma艂o jak na dzisiejsze standardy) grafika te偶 mi nie pasowa艂a, nie tylko bardzo kolorowa, ale te偶 kanciasta,a mimo to zacina艂a mi si臋 na kompie :roll: .
Dodatkowo wnerwi艂o mnie to 偶e ludzie z naszego 艣wiata przybywaj膮 do innego itd. Nienawidz臋 takich durnot, gdyby by艂o tak, 偶e kierujemy jednym z tychplemion jako w贸dz albo co艣 by艂oby
o wiele klimatyczniej.

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 26 Pa藕 2008, 18:46 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

A mi si臋 to podoba. Cho膰 troch臋 przesadzili to jednak fajnie to wygl膮da. Ja tam nie mam zastrze偶e艅 do gry, cho膰 zacina mi si臋 grafuika i filmiki z powodu s艂abego procesora.

to tylko anio艂 czasami
Ks. Jan Twardowski

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu: Re: Paraworld
PostWys艂any: Czw, 24 Gru 2020, 06:53 
Osadnik

Do艂膮czenie: 艢ro, 21 Pa藕 2020, 07:47
Ich bin sicher, dass Sie genau wie eine gute Medizin, die einmal geholfen, mein M盲dchen flie脽en, da Sie meine Liebkosungen nicht erregt, so w眉rde ich empfehlen, zu versuchen, die Website gehen, ich bin sicher, dass Sie zufrieden sein werden

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: