Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pon, 15 Sie 2022, 04:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Z.O.N.A. - Czas Artefakt贸w [Grupa Wsch贸d]
PostWys艂any: Pi膮, 01 Pa藕 2010, 22:38 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 20 Lut 2007, 11:59
Miejscowo艣膰: Solstheim <3
Wie艣 Hubin;
01.10.2010, godzina 4
Ty艂y jednego z niszczej膮cych gospodarstw.

Jest ciemno, wieje zimny wiatr ze wschodu i macie wra偶enie, 偶e wnet zacznie pada膰. Jeszcze pi臋tna艣cie minut temu zaspani jechali艣cie trzeszcz膮cym Zaporo偶cem kierowanym przez pryszczatego ch艂opaka, syna emerytowanego policjanta, kt贸ry zajmuje si臋 wysy艂aniem Stalker贸w tam, gdzie ich miejsce - do Zony. Kierowca poleci艂 wam czeka膰 przy rogu ostatniej cha艂upy na Iwana i nie zapala膰 艣wiat艂a bez wyra藕nej potrzeby pod gro藕b膮 艣ci膮gni臋cia na siebie patrolu wojska. Rysopisu Iwana ani 偶adnych innych szczeg贸艂贸w nie poda艂, a jedynie wysadzaj膮c was z samochodu 偶yczy艂 powodzenia.

Pogadajcie troch臋, opiszcie si臋 jak wygl膮dacie. Pod koordami jest link do pliku co wska偶e Wam w GoogleEarth gdzie jeste艣cie.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Z.O.N.A. - Czas Artefakt贸w [Grupa Wsch贸d]
PostWys艂any: Sob, 02 Pa藕 2010, 14:32 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 11 Mar 2009, 18:14
Miejscowo艣膰: Bydgoszcz
Aleksandr Wasiljewicz Saharov - Sasha

- Kur*a... - odezwa艂 si臋 pierwszy Sasha. - Ale tu pi藕dzi! - To powiedzia艂 i zacz膮艂 chucha膰 na r臋ce pocieraj膮c je by pozby膰 si臋 ch艂odu cho膰 troch臋. - Ale bym se zajara艂. Ma kt贸ry fajki? - Poprawi艂 p艂aszcz i plecak by lepiej le偶a艂. Opatuli艂 si臋 i pociera艂 r臋koma by by艂o mu cieplej. Ogl膮da艂 okolic臋 z lekk膮 apati膮 i niech臋ci膮. Zat臋skni艂 do ulic przepe艂nionych lud藕mi i budynk贸w przytulonych do siebie ciasno.
- Kur*a... - Skwitowa艂 jeszcze widoki. Zar贸wno te woko艂o jak i te na przysz艂o艣膰.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 03 Pa藕 2010, 12:26 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Victor

Poprawi艂 kr贸tkie w艂osy i zarzuci艂 kaptur na 艂eb. Podrapa艂 si臋 po kilkudniowym zaro艣cie, po czym usiad艂 na czymkolwiek co mog艂oby s艂u偶y膰 za siedzisko.
-Nie mam fajek. Mo偶e ten ca艂y Iwan b臋dzie mia艂. Oby zjawi艂 si臋 szybko, nie mam zamiaru odmra偶a膰 ru sobie ty艂ka.
Rozgl膮da si臋 po okolicy, wypatruj膮c innych stalker贸w lub jakichkolwiek oznak czyjej艣 aktywno艣ci.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 03 Pa藕 2010, 13:48 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 11 Mar 2007, 23:32
Stefan "Hiena" Rych艂o

Stefan wzi膮艂 g艂臋boki wdech zimnego powietrza. Rozejrza艂 si臋 ponownie po okolicy przyzwyczajonymi do ciemno艣ci oczyma, licz膮c 偶e zauwa偶y jak膮艣 samotn膮 sylwetk臋. Grupa sylwetek mog艂a by wskazywa膰 na patrol wojskowych. Zsun膮艂 kaptur odkrywaj膮c kr贸tko 艣ci臋te dla praktyczno艣ci czarne w艂osy. Poci膮g艂a twarz o wystaj膮cych ko艣ciach policzkowych pokrywa艂 nie golony od kilku dni zarost. Zdj膮艂 sw贸j plecak i opar艂 si臋 o 艣cian臋. Zerkn膮艂 na towarzyszy. Victora ju偶 zna艂. Podobnie jak on wraca艂 do Zony po wpadce. Drugi wygl膮da艂 mu na kota. Ta... Tak jakby sam by艂 do艣wiadczony. - Sam te偶 nie mam 偶adnych. - Zwr贸ci艂 si臋 do kln膮cego stalkera wzruszaj膮c ramionami. - Swoj膮 drog膮 jestem Stefan, pseudo Hiena. - Wyci膮gn膮艂 ku niemu d艂o艅.

/ / /

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Nie, 03 Pa藕 2010, 14:58 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Sasha

- Privet, Sasha jestem. - Odwzajemni艂 u艣cisk przyja藕nie i spokojnie. Przyjrza艂 si臋 obu dok艂adnie i za艣mia艂 si臋 nieco. - Haha! - Pog艂adzi艂 si臋 po swoim zaro艣cie. - Co艣 mi si臋 zdaje 偶e wszystkim nam przyda艂aby si臋 ostra 偶yletka i pianka do golenia. - Kichn膮艂 i zakln膮 przy okazji. - Kur*a ale tu pi藕dzi. Faktycznie Ivan m贸g艂by ju偶 si臋 pokaza膰. A nie 偶e ka偶e nam tu... - Zn贸w kichn膮艂. - Shlyuha mat使!

(Wtr膮cenia z ruska dzi臋ki translatorowi. Fonetycznie pisane. Nie znam ruskiego wi臋c mnie nie ga艅cie.)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 05 Pa藕 2010, 17:26 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Stefan Hiena Rych艂o

Odwzajemni艂 u艣cisk d艂oni. - P贸ki nie przeszkadza niech se b臋dzie. W Zonie golenie b臋dzie jednym z twoich ostatnich zmartwie艅. - Skwitowa艂 z lekkim p贸艂u艣miechem. Poprawi艂 arafatk臋, okrywaj膮c膮 jego szyj臋. - Ano ch艂odnawo, ale nied艂ugo wstanie dzie艅 i si臋 nieco ociepli. Dop贸ki nie wejdziemy cho膰 troch臋 g艂臋biej w granice zony nie ma te偶 co robi膰 postoj贸w. Oby ten Iwan doprowadzi艂 nas do jakiego艣 siedliska innych stalker贸w. To by艂oby dobre na pocz膮tek. - Sko艅czywszy spojrza艂 na Victora. - Dobrze 偶e wracasz do Zony. Mo偶e tym razem si臋 nie rozdzielajmy, to dopisze nam wi臋cej szcz臋艣cia... Albo nasze pechy skumuluj膮 si臋 w ma艂y kataklizm. - Za艣mia艂 si臋, spogl膮daj膮c przyjacielsko na kumpla.

/ / /

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Wto, 05 Pa藕 2010, 18:22 
Awatar u偶ytkownika

Victor

Ca艂y czas siedzia艂 z r臋koma w kieszeni wpatrzony w horyzont.
-Jasne, chocia偶 czy to ma znaczenie? Gdyby艣my byli razem te偶 by nas z艂apali. No ale przynajmniej by艂oby bezpieczniej. Naprawd臋 mam nadziej臋, 偶e ten Igor nie ka偶e nam d艂ugo czeka膰. 呕o艂nierze zostawili nas praktycznie z niczym. Banda skurwysyn贸w, tylko nas wykorzystuje. My m臋czymy si臋 szukaj膮c artefakt贸w, a oni tylko czekaj膮 by zgarn膮膰 nas z towarem. Ot ca艂y pieprzony interes. Trzeba b臋dzie si臋 lepiej postara膰, je艣li tym razem chcemy cokolwiek zarobi膰.
Zerkn膮艂 na towarzyszy, pr贸buj膮c dostrzec ich twarze.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 05 Pa藕 2010, 18:44 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Wie艣 Hubin;
01.10.2010, godzina 4

Kiedy tak rozmawiali艣cie podszed艂 do was m臋偶czyzna ko艂o trzydziestki ubrany w kurtk臋 i spodnie z materia艂u przypominaj膮cego brezent. W艂osy i brod臋 mia艂 jasne i kr贸tko 艣ci臋te. Widz膮c was pozdrowi艂 gestem r臋ki.
- Wy te偶 do Zony? Dok膮d idziecie? Kamienka i Kupawatoje najbli偶ej, Opacziczi i Gorodiszcze troch臋 dalej, ale podobno lepsze tereny 艂owieckie tylko do tego drugiego lubi wojsko zagl膮da膰... - to powiedziawszy strzeli艂 ko艣膰mi nadgarstk贸w i przeci膮gn膮艂 si臋 z trudem kryj膮c ziewni臋cie.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 05 Pa藕 2010, 20:15 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Sasha

- Dobr... UUuaaa... Dobry dzie艅. Cholera, to ziewanie jest zara藕liwe. Ty to Ivan? - Ziewn膮艂 jeszcze i zakl膮艂 gdy sko艅czy艂. Nie powiedzia艂 nic wi臋cej. By艂 zdaje si臋 najm艂odszy z grupy i najmniej do艣wiadczony. Nie mu by艂o dane decydowa膰 za cokolwiek. Podrapa艂 si臋 w nos i zn贸w kichn膮艂.
- Kur*wa! D艂ugo czeka膰 musieli艣my. Za d艂ugo! Co ci臋 zatrzyma艂o?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 05 Pa藕 2010, 20:47 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Wie艣 Hubin; 51掳 6'54.72"N, 30掳16'44.25"E
01.10.2010, godzina 4

- Nie pyskuj ch艂opie bo jeszcze sam b臋dziesz przez las maszerowa艂 i zobaczymy czy te偶 taki bojowy nastr贸j ci b臋dzie towarzyszy艂... Kilka mi臋saczy si臋 napatoczy艂o i czeka艂em a偶 przejd膮. Poza tym tak, Iwan Pi臋艣膰 to ja. M贸wcie dok膮d chcecie le藕膰, bo nie u艣miecha mi si臋 czekanie tu a偶 patrol b臋dzie przechodzi艂... - w jego g艂osie nie by艂o z艂o艣ci czy rozdra偶nienia, raczej zniecierpliwienie wzmagane zm臋czeniem.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 05 Pa藕 2010, 20:54 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Sasha

Zamilk艂. Potem kichn膮艂 i zn贸w zakl膮艂. - Daruj. Ja nieobyty w tych stronach. Nie wiem co tu trzeba a co nie wolno. Chcia艂em... - Zn贸w kichn膮艂. - Cholera jasna! Si臋 przezi臋bi艂em chyba. - Poci膮gn膮艂 nosem. - No ale co do kierunku to chyba wy wybieracie nie? Ja tam nie wiem co i jak. - M贸wi艂 przez nos i pokas艂ywa艂 lekko.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 06 Pa藕 2010, 17:24 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Hiena

Chcia艂 co艣 odpowiedzie膰 Victorowi lecz wtem zjawi艂 si臋 oczekiwany przewodnik. - Witaj. Ty jeste艣 Ivan, tak. - Bardziej stwierdzi艂 ni偶 spyta艂. Wtem Sasha wyrwa艂 si臋. Poczeka艂 a偶 Ivan go przywo艂a艂 do porz膮dku i kontynuowa艂. - Tak... Po艣piech w Zonie to nie najlepszy doradca. W ka偶dym razie... Wydaj mi si臋 偶e najlepiej b臋dzie si臋 skierowa膰 do Opacziczi. A Ty jak s膮dzisz Victor? - Zwr贸ci艂 si臋 do towarzyszy, widz膮c 偶e m艂ody chyba zda si臋 na ich werdykt.

/ / /

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: 艢ro, 06 Pa藕 2010, 18:26 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Sasha

Wzdrygn膮艂 si臋 na d藕wi臋k nazwy wypowiadanej przez Hien臋. On? Go艂ow膮s mia艂 i艣膰 razem z dwoma JU呕 strace艅cami Zony na tereny niebezpieczne? Nie spodoba艂 mu si臋 fakt rzucenia na g艂臋bok膮 wod臋. Z drugiej jednak strony uznawa艂 racj臋 i zwierzchnictwo starszych "rang膮" w zonie. Przemy艣la艂 to przez chwil臋 i mimowolnie zacz膮艂 m贸wi膰 sam do siebie pod nosem.
- ...w ko艅cu je偶eli przetrwam tam... no w艂a艣nie... - Pomrucza艂 co艣 jeszcze i od razu poprawi艂 mu si臋 wyraz twarzy. Nape艂ni艂 sam siebie przekonaniem 偶e dobrze robi. Czeka艂 jednak na werdykt tego "drugiego".

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 06 Pa藕 2010, 21:10 
Awatar u偶ytkownika

Victor

Wsta艂 i poda艂 r臋k臋 Iwanowi.
-Witaj. W sumie bez wi臋kszego znaczenia gdzie nas zabierzesz. Na razie najwa偶niejsze jest znale藕膰 bezpieczny nocleg. Skoro ju偶 pad艂a nazwa Opacziczi, to mo偶e by膰 i to miejsce. No chyba, 偶e za daleko wtedy to gdzie艣 bli偶ej. Mam nadziej臋, 偶e znasz drog臋. Nie chcia艂bym wdepn膮膰 w anomali臋 ju偶 pierwszego dnia powrotu do zony.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Czw, 07 Pa藕 2010, 23:43 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Wie艣 Hubin; 51掳 6'54.72"N, 30掳16'44.25"E
01.10.2010, godzina 4

Ivan podrapa艂 si臋 po brodzie przez chwil臋 w zamy艣leniu.
- Po drodze b臋dzie troch臋 wir贸w, ale to tylko na pocz膮tku i raczej przejdziemy ich bokiem, p贸藕niej spok贸j od anomalii, ale zwierzyna i bandyci... No ale to Zona a nie ob贸z pionier贸w! Nie ma zysku bez ryzyka. W razie czego pogadam z Kamienk膮 przez radio to b臋dziemy w miar臋 na bie偶膮co co w terenie piszczy. To co, w drog臋?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 08 Pa藕 2010, 20:41 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Hiena

- W drog臋, prosto w paszcz臋 tej bezwzgl臋dnej dziwki... - Odpar艂 z nuta czarnego humoru, zak艂adaj膮c sw贸j plecak i poprawiaj膮c kabur臋 broni.

/ / /

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Pi膮, 08 Pa藕 2010, 21:00 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Sasha

Za艣mia艂 si臋 szczerze z ma艂o wyrafinowanego 偶artu kompana i te偶 by艂 gotowy by i艣膰.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 08 Pa藕 2010, 21:51 
Awatar u偶ytkownika

Victor

Wsta艂, poprawi艂 plecak i zdj膮艂 kaptur.
-Idziemy - wypali艂 tonem lekko rozkazuj膮cym, po czym podszed艂 do Ivana z zamiarem pod膮偶ania za nim. Stara艂 si臋 i艣膰 uwa偶nie, rozgl膮daj膮c si臋 dooko艂a, nie m贸wi膮c, je艣li nie jest to konieczne.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pon, 11 Pa藕 2010, 09:52 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Wie艣 Hubin;
01.10.2010, godzina 4
Ogrodzenie Zony.

Stalker przeprowadzi艂 was przez wie艣, nast臋pnie szed艂 kawa艂ek wzd艂u偶 p艂otu granicz膮cego Zon臋 od 艣wiata zewn臋trznego: najpierw ponad dwumetrowe ogrodzenie z drutu kolczastego, za nim oko艂o pi臋ciometrowej szeroko艣ci pas zaoranego piachu i kolejne ogrodzenie tyle, 偶e z ceramicznymi izolatorami i g臋艣ciej plecionym drutem. Zaraz po drugiej stronie ro艣nie do艣膰 g臋sty las sosnowy.

Zatrzymali艣cie si臋 w miejscu gdzie na p艂ocie le偶a艂a zwalona sosna, pod jej konarem ugi臋艂y si臋 zapory w taki spos贸b, 偶e mo偶na przej艣膰 po jej pniu co z reszt膮 najwyra藕niej Iwan chce z wami zrobi膰.
- Jak to mawiaj膮 Matce Naturze i Matuszce Rossiji nie mo偶na odmawia膰, a skoro ta pierwsza sama nas zaprasza do Zony to nietaktem by艂oby z zaproszenia nie skorzysta膰... - nie zwlekaj膮c ani chwili d艂u偶ej wskoczy艂 na czubek drzewa i zr臋cznie krocz膮c mi臋dzy konarami wyrastaj膮cymi z pnia przeszed艂 po nim na drug膮 stron臋. B臋d膮c na ko艅cu machn膮艂 na was ponaglaj膮co.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pon, 11 Pa藕 2010, 11:19 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Sasha

- Za Matuszke Rossije! - I spr贸bowa艂a na艣ladowa膰 dok艂adnie te same ruchy co Ivan by przedosta膰 si臋 szybko i bezpiecznie do Zony. Poczu艂 jak mu si臋 robi ciep艂o w brzuchu. Oto bowiem wkracza tam gdzie nikt po nim nie zap艂acze ani nikt go szuka膰 nie b臋dzie. Czu艂 si臋 w pewien spos贸b wolny.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: