Oyama Karate Rzeszów

Młodzież coraz częściej spotyka się z problemami otyłości, nadwagi, a nawet cukrzycy. Dlatego też pedagodzy, rodzice czy inne kompetentne osoby zachęcają młodzież do tego, by uprawiali sporty. Dzieciom w młodym wieku przynosi to same plusy. Problem ten, także w naszej rzeszowskiej społeczności, jest tak samo widoczny. Jedną z bardziej interesujących opcji do rozpoczęcia przygody sportowej przez dzieci są sporty walki. Stąd powstała szkoła karate Rzeszów.
Karate jako dyscyplina sportowa z roku na roku przyciąga coraz to większą ilość osób, głównie właśnie dzieci. Poza aspektem typowo sportowym, ma to także pewien wymiar duchowy. Karate uczy poszanowania dla drugiej osoby, respektowania zdania i poleceń mistrza, który jak wiemy, chce nam pomóc obrać odpowiednią drogę, a nie nam przeszkodzić.
Oferta szkoły karate Rzeszów jest bardzo przystępna dla dzieci- zajęcia dwa razy w tygodniu, po półtorej godziny każde. Ponadto są różne grupy, zależne od stopnia zaawansowania i wieku uczestników. Dzieci zatem nie czułyby presji tego, że muszą np. zmierzyć się w pojedynku z osobą dużo starszą. Koszt zajęć niewielki- 100 zł za miesiąc.
Także rodzice- jeżeli chcecie dać swoim dzieciom trochę zabawy, a jednocześnie w pewien sposób je wychować i nauczyć nowych rzeczy, a także Wy drogie dzieci- jeśli chcecie poznać zupełnie nowy świat, jakim jest świat karate- serdecznie zapraszamy!