Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Nie, 08 Gru 2019, 13:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 15 Sie 2008, 20:14 
Husarz
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 04 Lut 2007, 21:58
Miejscowo艣膰: Z negatora.
Cytuj:
BTW. Do kompa te偶 mo偶na dopi膮膰 sobie pada, kierownic臋, joysticka, wi臋c problem贸w z graniem w tekkena nie widz臋.

W Tekena gram tylko na automatach, na niczym wi臋cej. Takie zboczenie gracza.
Ric Simane napisa艂(a):
Co? Gorsz膮? Neijednokrotnie lepsz膮! Cz臋sto widz臋 por贸wnania gier i wiele z nich wygl膮da lepiej na kompie, ni偶 na konsoli. Szczeg贸lnie gdy jaka艣 gra wychodzi najpierw na konsole, a dopiero potem na kompa. Tw贸rcy maj膮 wtedy czas by j膮 dopie艣ci膰, by dostosowa膰 to mo偶liwo艣ci komputer贸w, kt贸re cz臋sto s膮 niejednkotnie wi臋ksze od mo偶liwo艣ci najnowszych konsol.

jakby nie patrze膰, komputery posiadaj膮 wiele razy wi臋ksz膮 moc obliczeniow膮 niezb臋dn膮 przy nowych grach o du偶ych mapach. Dodatkowo, komputer mo偶esz ulepszac spotniowo wedle woli, konsol臋 musisz kupic now膮.

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 15 Sie 2008, 20:21 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 20 Lut 2007, 11:59
Miejscowo艣膰: Solstheim <3
PC:konsole
2:0
Poza tym w sumie wi臋cej tytu艂贸w wychodzi na PC ni偶 jak膮kolwiek jedn膮 konsol臋 (3:0), no i PC jest tak偶e u偶膮dzeniem pracy (4:0). Mo偶e kupno jednorazowe konsoli wychodzi taniej (4:1), ale i tak PeCet wychodzi na 'plus'.
K.O.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 15 Sie 2008, 20:53 
Brzydal
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 30 Gru 2006, 11:36
Miejscowo艣膰: Anduina
Ric Simane napisa艂(a):
Co? Gorsz膮? Neijednokrotnie lepsz膮! Cz臋sto widz臋 por贸wnania gier i wiele z nich wygl膮da lepiej na kompie, ni偶 na konsoli.

A widziales taka grafike w "realu" czy znasz ja tylko z porownan? Zasadnicza roznica jest to ze konsola dziala w HD(oczywiscie tutaj musisz miec tez tv oblusgujace format HD) co pozwala na wyswietlenie rozdzialki nawet do 1080p. I uwierz mi, ze teraz na prawde wiekszosc gier to konwersje z konsol, wiec jak grafika moze byc lepsza? Chociaz z pewnoscia jest tez tak, jak mowisz.

Ric Simane napisa艂(a):
Tw贸rcy maj膮 wtedy czas by j膮 dopie艣ci膰, by dostosowa膰 to mo偶liwo艣ci komputer贸w, kt贸re cz臋sto s膮 niejednkotnie wi臋ksze od mo偶liwo艣ci najnowszych konsol.

Tylko, ze konsol masz kilka czyli gre trzeba dostoswac slownie do kilku maszyn, a konfiguracja kompa jest wszedzie inna, wiec u akzdego to inaczej chodzi.

Ric Simane napisa艂(a):
Hehehe... ale to by by艂o. Szkoda, 偶e Wii nie dor贸wnuje innym konsolom pod wzgl臋dem grafiki. Bo to by ju偶 by艂o przegi臋cie .

Nie mozna miec wszystkiego :wink:

Cytuj:
BTW. Do kompa te偶 mo偶na dopi膮膰 sobie pada, kierownic臋, joysticka, wi臋c problem贸w z graniem w tekkena nie widz臋.

A na kompa wyszedl w ogole tekken czy mowa tu o emulowanej wersji?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 15 Sie 2008, 21:26 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Fudge napisa艂(a):
A na kompa wyszedl w ogole tekken czy mowa tu o emulowanej wersji?

Racja, tekken to z艂e por贸wnanie :/. Ale s膮 gry, kt贸re wydane s膮 na kompa, da si臋 w nie grac na klawiaturze, ale bardziej przydatny jest pad.

Fudge napisa艂(a):
Zasadnicza roznica jest to ze konsola dziala w HD(oczywiscie tutaj musisz miec tez tv oblusgujace format HD)

Ajj... czyli gdybym chcia艂 odpali膰 na moim starym dobrym telewizorze, kt贸ry ma 14 lat, to...?
Fudge napisa艂(a):
A widziales taka grafike w "realu" czy znasz ja tylko z porownan?

W sumie widzia艂em, bo bywa艂em w klubie konsolowym. Gdybym tylko mia艂 okazj臋 pogra膰 w Gears of War na kompie, to bym m贸g艂 z ca艂膮 pewno艣ci膮 stwierdzi膰. Ale czytam clicka, tam m贸wi膮 czy jaka艣 gra, co jest i na kompy i na konsole, wygl膮da lepiej na pierwszym, czy drugim. GoW jest akurat lepszy na kompie. Nie do艣膰, 偶e dopie艣cili grafik臋, to dodali nawet kilka poziom贸w do kampani, kt贸rych nie by艂o w wersji konsolowej, a kt贸re wyja艣niaj膮 du偶o z fabu艂y.
Cho膰 przyznaj臋, 偶e takie r贸偶nice w grafice, to s膮 kwestie szczeg贸艂贸w. R贸偶nica jest zazwyczaj ma艂o widoczna, bo nie zdarza si臋, by grafa na jednym by艂a znacznie gorsza ni偶 na drugim...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 15 Sie 2008, 21:50 
Brzydal
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 30 Gru 2006, 11:36
Miejscowo艣膰: Anduina
Ric Simane napisa艂(a):
Ajj... czyli gdybym chcia艂 odpali膰 na moim starym dobrym telewizorze, kt贸ry ma 14 lat, to...?

To nie uzyskalbys takiej jakosci jak w telewizorach z funkcja HD. Myslalem, ze to rozumie si臋 samo przez si臋.

Ric Simane napisa艂(a):
GoW jest akurat lepszy na kompie. Nie do艣膰, 偶e dopie艣cili grafik臋, to dodali nawet kilka poziom贸w do kampani, kt贸rych nie by艂o w wersji konsolowej, a kt贸re wyja艣niaj膮 du偶o z fabu艂y.

Tylko, ze GOW na xo byl juz w 2006, wiec jesli na peceta zostalaby wydana taka sama wersja sprzed 2 lat to byloby to po prostu zbrodnia. To tak jakby porownywac komputerowego FarCry'a z tym konsolowym ( http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=6719 ), ktory analogicznie wyszedl 2 lata po komputerowej premierze. :>

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 15 Sie 2008, 22:18 
Husarz
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 04 Lut 2007, 21:58
Miejscowo艣膰: Z negatora.
Fudge napisa艂(a):
Tylko, ze konsol masz kilka czyli gre trzeba dostoswac slownie do kilku maszyn, a konfiguracja kompa jest wszedzie inna, wiec u akzdego to inaczej chodzi.

Bzdura. Wierz mi, 偶e modyfikacja kody pod kilka platform, konsol zajmuje dziesi臋c razy wi臋cej czasu ni偶 napisanie jednego kodu dla PC. Bzdura, 偶e u a偶dego inaczej chodzi, je艣li komputer spe艂nia wymagania sprz臋towe gra chodzi tak samo, ba zadzia艂a w wiekszo艣ci wypadk贸w nawet na gorszym sprz臋cie czego w konsolach nie u艣wiadczysz, nie odpalisz gry pod PS3 na PS1. Dostosowanie gry do wielu kart graficznych jest pestk膮 i teraz ju偶 standardem wi臋c nie ma o czym w og贸le wspomina膰.
Cytuj:
A widziales taka grafike w "realu" czy znasz ja tylko z porownan? Zasadnicza roznica jest to ze konsola dziala w HD(oczywiscie tutaj musisz miec tez tv oblusgujace format HD) co pozwala na wyswietlenie rozdzialki nawet do 1080p. I uwierz mi, ze teraz na prawde wiekszosc gier to konwersje z konsol, wiec jak grafika moze byc lepsza? Chociaz z pewnoscia jest tez tak, jak mowisz.

Wystarczy miec lepszy monitor, zreszt膮 wystarczy mie膰 telewizor dobry i mo偶na pod艂膮czy膰 kompa pod TV, je艣li jest to nowsza klasa jako艣膰 jest bardzo dobra, wiem bo sam stosuj臋.

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: 艢ro, 24 Wrz 2008, 13:23 
Cie艅
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 15 Mar 2008, 15:44
Miejscowo艣膰: Pabianice
Dzi臋ki uprzejmo艣ci kolegi widzia艂em 艂adnych par臋 tytu艂贸w zar贸wno na X360 jak i na PS3 xd Nie jestem fan-boyem, ale powiedzmy sobie szczerze - konsole jednak s膮 do gier a PC do czego innego (do gier owszem, ale to zaraz wyja艣ni臋) Nie b臋d臋 si臋 tutaj rozpisywa艂 o r贸偶norodno艣ci technicznej tylko zobaczcie sobie par臋 filmik贸w na GameTrailers w jako艣ci HD... i na te par臋 s艂贸w - gier exclusive, kt贸re nigdy nie pojawi膮 si臋 na PC [m贸wi臋 to o ONLY FOR PS3 :> ]

Metal Gear Solid 4
God of War III [b臋dzie i to b臋dzie hit]
Heavy Rain
Soul Calibur IV
Resistance: Fall of Man i nadchodz膮cy sequel
MotorStorm i sequel :>
Heavelny Sword

By艂o by i par臋 innych ale obecnie sobie przypomnie膰 nie mog臋. Pomijam jeszcze gry kt贸re nie s膮 tylko na PS3, ale r贸wnie偶 na X360 jak 艣wietne klimatem The Darkness, ale nie maj膮 偶adnych szans na premier臋 na PC. Co艣 tam gadali o wersji PC Dead Rising (mo偶liwe patrz膮c na ostatni膮 polityk臋 Capcomu), ale wi臋kszych news贸w nie ma...

Jako艣 si臋 liczy, nie ilo艣膰 :>

Image

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: 艢ro, 24 Wrz 2008, 16:17 
Awatar u偶ytkownika

Z drugiej strony wci膮偶 wychodzi wiele gier wy艣mienitych wy艂膮cznie na PC, wi臋c r贸wnowaga poniek膮d zostaje zachowana. We藕my chocia偶by najnowszy numer Clicka, kt贸ry mam w r臋ce. Gry tylko na PC:
The Sims 3, Warhammer 40,000: Dawn of War II, S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, Wied藕min: Edycja Rozszerzona itd.
To偶 to s膮 same pere艂ki w 艣wiecie gier komputerowych, kt贸rych na konsolach nie zobaczycie.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: 艢ro, 24 Wrz 2008, 18:22 
Cie艅
Awatar u偶ytkownika

Owszem, ale jak spojrzysz na ilo艣膰 sprzedanych egzemplarzy i ilo艣膰 zarobionych pieni臋dzy zrozumiesz o co mi chodzi :> Gry na PC, owszem te偶 wychodz膮 dobre, ale piractwo z偶era je do cna...

Image

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: 艢ro, 24 Wrz 2008, 18:33 
Awatar u偶ytkownika

No niestety. Na wydawanie gier na PC mog膮 sobie pozwoli膰 tylko stabilne i bogate firmy, kt贸rym nie grozi zapa艣膰 finansowa. Ludzi nie zmienimy. Przynajmniej ja staram si臋 gry zawsze kupowa膰, chyba 偶e nie mog臋 dosta膰 ich w sklepie, to wtedy sobie sk膮d艣 za艂atwiam.
Cho膰 teraz na szcz臋艣cie produkcja gier nie jest ju偶 tak czaso i pracoch艂onnym zaj臋ciem i jest mo偶liwa przy pomocy bardziej zaawansowanych i przy艣pieszaj膮cych prac臋 narz臋dzi.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 26 Wrz 2008, 13:37 
Cie艅
Awatar u偶ytkownika

A, no i zapomnia艂em wspomnie膰 o tytule...

KILLZONE 2

kt贸ry absolutnie zamiecie na rynku FPS贸w i nawet taki Crysis si臋 przy nim schowa bo b臋dzie wygl膮da艂 jak przestarza艂a pozycja i bynajmniej nie chodzi tu o grafik臋, ale o gemplay xd (co prawda teraz wyszed艂 ten, Crysis Warhead ale nie mia艂em okazji sprawdzi膰 co si臋 zmieni艂o)

Image

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 14 Lis 2008, 18:15 
Emerytowany Piotru艣 Pan
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 08 Pa藕 2008, 19:01
Miejscowo艣膰: London
Dla mnie "PC only", 偶adna z gier wymienionych przez black shadowa mnie nie interesuje. Co innego tytu艂y takie jak:
-Diablo 3
-Fallout 3
-Call of Duty: WaW
czy gierka, na kt贸r膮 najbardziej czekam
EMPIRE
Total War
Og贸艂em najbardziej lubi臋 rts'y wi臋c konsole odpadaj膮 :wink: . Btw. Crysis: Warhead ma o wiele bardziej szczeg贸艂ow膮 grafik臋 ni偶 Crysis, ale jest znacznie okrojony. Na konsolach by艂a tylko jedna gra, kt贸rej bardzo zazdro艣ci艂em, ale i tak ostatecznie zosta艂a wydana na PC, mowa o "Assassin's Creed", kt贸ra to dla mnie jest gr膮 roku! Co najlepsze mam j膮 :twisted: .[/i]

Acha i to ca艂e killzone 2 wygl膮da jak klon CoD4:MW, a i tak 偶adna gra (shooter) nie b臋dzie mia艂a szans z nowym "Red faction", je艣li chodzi o gameplay. Red Faction: Guerilla to tw贸r multiplatformowy.

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu: Re: Konsole
PostWys艂any: Nie, 05 Pa藕 2014, 11:13 
Niespotykanie spokojny cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 17 Wrz 2014, 10:43
Miejscowo艣膰: Lubart贸w
PSX.
Dosta艂em j膮 w okresie pomi臋dzy Amstraadem a moim pierwszym PC 鈥 AMD K6聽200 MHz 8 MB RAM, VGA鈥 (No co? Sam go sobie kupi艂em, za w艂asne pieni膮dze. Co z tego, 偶e wtedy ju偶 by艂 przestarza艂y?)
A za najlepsze gry na PSX zawsze b臋d臋 uwa偶a艂 jRPG Squaresoftu.
Pewnie, mia艂em i inne gry jak Tekken, MGS (Metal Gear Solid) czy inny Resident (jap. org.鈥滲iohazard鈥), ale to w艂a艣nie gry Squaresoft wywar艂y na mnie najwi臋kszy wp艂yw. Seria Final Fantasy od VII do IX. Chrono Cross i jego prequel Chrono Trigger; Xenogears, czy Parasyte EVE I i II鈥 Nawet dzisiaj mam je na ePSXe鈥

This world is mine it鈥檚 where my thoughts collide

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Konsole
PostWys艂any: Pi膮, 30 Sie 2019, 09:46 
Osadnik

Do艂膮czenie: Pon, 18 Mar 2019, 09:12
Ja bardzo lubi臋 pogra膰 na konsoli :D Nie tak bardzo jak na PC, ale odk膮d znalaz艂em stron臋 https://vobis.pl/, na kt贸rej jest mn贸stwo gierek w bardzo atrakcyjnych cenach np. https://vobis.pl/multimedia/gry/gry-xbo ... -1024086-2 to a偶 chce si臋 pokatowa膰 na konsoli :D

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: