Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: 艢ro, 27 Maj 2020, 09:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Warcraft
PostWys艂any: 艢ro, 17 Lis 2010, 18:52 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
System jako taki osadzony w Azeroth istnieje tylko po angielsku, ale s膮 jakie艣 marne systemy autorskie po polsku. Mechanika najcz臋艣ciej skopana, ale to ma艂膮 przeszkoda. Uwa偶am, 偶e 艣wiat jest 艣wietny do sesji RPG. Typowo heroiczny, zawsze si臋 co艣/kogo艣 ratuje, zawsze traktuj膮 Ci臋 z nale偶ytym szacunkiem i mo偶esz si臋 poczu膰 kim艣. Wszystko zale偶y od prowadz膮cego, ale mnie si臋 podoba艂o jak na razie z ka偶dym, z kt贸rym gra艂em. Uwa偶am, 偶e jest to fajna sprawa dla ludzi, kt贸rzy zwykle grywali w komputerowego Warcrafta, b膮d藕 WoW'a, bo mo偶na odej艣膰 od komputera i grafiki i wysili膰 wyobra藕ni臋 do czego艣, co doskonale znamy.
Gra艂 w co艣 takiego kto艣 z was?

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Warcraft
PostWys艂any: 艢ro, 17 Lis 2010, 19:26 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pi膮, 23 Lip 2010, 12:21
Miejscowo艣膰: Gniezno/Katowice
Ja bym bardzo chcia艂a. Sprawdzi膰 na ile si臋 r贸偶ni od WoW'a. btw. jak wygl膮da na sesjach nienawi艣膰 mi臋dzy alliance i horde? Dru偶yna jest tylko z jednej, czy z dw贸ch i si臋 bij膮 mi臋dzy sob膮?XD

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Warcraft
PostWys艂any: 艢ro, 17 Lis 2010, 20:17 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
My grali艣my wszyscy z jednej frakcji, z racji tego, 偶e si臋 nienawidz膮. Ale niestety nie mieli艣my fabu艂y z okazj膮 do sieczki aluch贸w ;]
Raz grali艣my do艣膰 fajn膮 sesj臋 na bagnach, gdzie jaki艣 parszywy nekromanta chcia艂 wszystkich pozamienia膰 w zombie (w艂膮cznie z nami). Szczeg贸lnie mi艂o to wspominam, bo by艂y to moje pierwsze sesja w og贸le w 偶yciu. A przed tymi wakacjami grali艣my w g艂贸wn膮 kampani臋 do Warcrafta 3, jako 偶e tylko nasz MG j膮 zna艂. Tak偶e wysz艂a z tego bardzo przemi艂a sesja. Z tym, 偶e tutaj grali艣my w system, kt贸ry stworzy艂 Orion tydzie艅 wcze艣niej na potrzeby tej sesji xD

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: