Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: 艢ro, 27 Maj 2020, 09:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: CyberPunk 2020
PostWys艂any: Czw, 11 Lis 2010, 09:58 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Kiedy艣 bardzo znany system, chyba pierwszy oficjalnie wydany w Polsce. Ale w dzisiejszych czasach pewnie ma艂o kto o nim pami臋ta. Gra艂 kto艣 z was w to kiedy艣?
Od kiedy ja gra艂em, to ten 艣wiat przewija艂 si臋 wielokrotnie, ale nigdy jako艣 nie by艂 tym g艂贸wnym, w kt贸rego grali艣my np. p贸艂 roku z rz臋du. I mo偶e przez to wydaje si臋 nadal taki ciekawy i jak chcemy poczu膰 troch臋 adrenaliny to dzwonimy do MG, kt贸ry nam to prowadzi ;)
Bardzo ciekawa wizja przysz艂o艣ci, zw艂aszcza teraz. A dlaczego? a dlatego, 偶e mamy tu wyobra偶enie 2020 roku, stworzone w latach 80. Tak wi臋c zbli偶amy si臋 do tego roku i mamy okazj臋 zobaczy膰, ile z tej wizji b臋dzie zgodnych z rzeczywisto艣ci膮. Ju偶 teraz 艣wiat pokazuje nam, 偶e wi臋kszo艣膰 opisanych technologii b臋dzie niedost臋pnych, ale kto wie, czy nie nast膮pi jaki艣 boom.

PS. Fajnie by艂oby polata膰 tak膮 AV.

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: CyberPunk 2020
PostWys艂any: Czw, 11 Lis 2010, 10:45 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pi膮, 23 Lip 2010, 12:21
Miejscowo艣膰: Gniezno/Katowice
Zawsze chcia艂am zagra膰, ale zawsze moi znajomi byli zbyt zaj臋ci 偶eby zrobi膰 sesj臋 i zadowalali mnie okrutnie Zewem (bo wiedz膮, 偶e go uwielbiam_-_).

CyberPunk jest strasznie ciekawym systemem, z ogromnym potencja艂em. Naprawd臋 偶a艂uj臋, 偶e nigdy nie uda艂o mi si臋 odegra膰 cho膰by jednej male艅kiej sesji. Osku, mo偶e poprowadzisz?;3 *puppy eyes*
Cho膰 nie wiem jak czu艂abym si臋 ja w tak zdegenerowanym 艣wiecie ludzi na p贸艂 cyborg贸w. Bez ro艣lin. Bez powietrza. By艂oby mi ci臋偶ko, za bardzo kocham przyrod臋>.>

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Czw, 11 Lis 2010, 11:21 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

I bez ptak贸w.

Niestety moim zdaniem Cyber nie nadaje si臋 kompletnie do sesji przez forum. To system akcji, bardzo dynamiczny i to jest jego atut, kt贸ry traci podczas takiej sesji. To musi by膰 na 偶ywo ;).

Ja te偶 kocham przyrod臋, ale naprawd臋 艂atwo jest si臋 odnale藕膰 w tym 艣wiecie. Trzeba po prostu by膰 twardym i sprytnym. Jak ty komu艣 nie zrobisz kuku, to kto艣 tobie zrobi i takiej zasady trzeba przestrzega膰.

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Czw, 11 Lis 2010, 14:21 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Osek napisa艂(a):
Jak ty komu艣 nie zrobisz kuku, to kto艣 tobie zrobi i takiej zasady trzeba przestrzega膰.

Aha, czyli ju偶 nie umiem w to gra膰 xD.

Osek napisa艂(a):

Niestety moim zdaniem Cyber nie nadaje si臋 kompletnie do sesji przez forum. To system akcji, bardzo dynamiczny i to jest jego atut, kt贸ry traci podczas takiej sesji. To musi by膰 na 偶ywo ;).

Ale jak to rozumiesz? Wydaje mi si臋, 偶e na forum r贸wnie偶 mo偶na odgrywa膰 akcj臋. Chyba, 偶e tu chodzi o ruszanie si臋, gesty czy cokolwiek. Wtedy zrozumiem, 偶e si臋 nie da.

A w og贸le, to systemu nie znam :P.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Czw, 11 Lis 2010, 14:40 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Cytuj:
Ale jak to rozumiesz? Wydaje mi si臋, 偶e na forum r贸wnie偶 mo偶na odgrywa膰 akcj臋. Chyba, 偶e tu chodzi o ruszanie si臋, gesty czy cokolwiek. Wtedy zrozumiem, 偶e si臋 nie da.

Tu chodzi o to, 偶e gracze nie powinni mie膰 czasu na zbyt d艂ugie my艣lenie podczas akcji, bo zgin膮 :P Po prostu ca艂y czas jest akcja. Nasz MG podczas walk odlicza艂 nam czas na zastanowienie, czyli jak jest twoja tura, odlicza艂 5 sekund i po tym j膮 tracisz, a zyskuje dzi臋ki temu przeciwnik, kt贸ry np. wali w Ciebie seri膮 z karabinu ;]
A na sesji na forum kto艣 sobie mo偶e dwa dni odpisywa膰 rozkminiaj膮c wszystko i akcja d艂u偶y si臋 niemi艂osiernie :P Dlatego uwa偶am, 偶e nie ma sensu CyberPunkowy pbf

Cytuj:
Aha, czyli ju偶 nie umiem w to gra膰 xD.

E tam, przyzwyczai艂by艣 si臋. Ja te偶 jestem taki, co by muchy nie skrzywdzi艂. A pogra艂o si臋 par臋 sesji, klimatu nieco pod艂apa艂o i by艂o ju偶 dobrze.
Mistrz m贸wi艂 Ci, 偶eby unika膰 niepotrzebnych walek? xD

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: