Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pon, 19 Lis 2018, 10:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Neuroshima
PostWys艂any: Czw, 15 Sty 2015, 19:40 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 20 Lut 2007, 11:59
Miejscowo艣膰: Solstheim <3
Polski system post-apo oparty na k20. Akcja dzieje si臋 w kilkana艣cie-kilkadziesi膮t lat po atomowej wojnie 艣wiatowej na terenie USA. Co ciekawe, opr贸cz klasycznych przeciwnik贸w w takich sytuacjach, jakimi s膮 mutanty i inni ludzie, mamy Molocha. Jest to 艣wiadomy i inteligentny komputer tworz膮cy sie膰 maszyn i fabryk na p贸艂nocy Stan贸w. Wysy艂a stamt膮d roboty, kt贸re siej膮 strach i spustoszenie w艣r贸d niedobitk贸w ludzi.

Klimat mi臋dzy Mad Maxem a Falloutem, bardzo fajnie, z humorem, napisany podr臋cznik, niez艂a technika.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Neuroshima
PostWys艂any: Czw, 15 Sty 2015, 20:38 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Do mnie niestety nie przem贸wi艂a mechanika, kt贸r膮 艂atwo rozgry藕膰 i zrobi膰 Muncha. Poza tym, 偶e jest jaka艣 taka nieintuicyjna i ci臋偶ka do okie艂znania na pocz膮tku.
Klimat ciekawy, sesje takie, jakie lubi臋, czyli przetrwanie, ciemny mrok roztaczaj膮cy si臋 nad graczami. Na pocz膮tku wpadli艣my jeepem do do艂u na pustyni, kt贸ry przygotowa艂y jakie艣 ogromne mr贸wy, kt贸re chcia艂y nas po偶re膰. Mieli艣my troch臋 艂adunk贸w wybuchowych, to dali艣my rad臋. Ale potem z buta do miasteczka, kasy nie mieli艣my na naboje nawet za bardzo, wi臋c wmieszali艣my si臋 w tamtejsze sprawy, aby troch臋 zarobi膰. Po chyba dw贸ch sesjach wysz艂o, 偶e ca艂e miasto nas 艣ciga艂o, a my ukryli艣my si臋 w ruinach ko艣ci贸艂ka poza nim. By艂o niez艂e obl臋偶enie, a na koniec wszyscy oczywi艣cie zgin臋li艣my. Sesja by艂a epicka, naprawd臋.
Wi臋c je艣li kto艣 poszukuje dobrego post-apo, takiego rasowego w 艣wiecie, w zasadzie niekoniecznie przysz艂o艣ci, to jest co艣, z czym warto si臋 zmierzy膰.

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 16 Sty 2015, 16:24 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Dla mnie neuroshima to taki system w kt贸ry zawsze chcia艂em zagra膰, ale nigdy nie mia艂em okazji. Najbli偶ej by艂o na wyje藕dzie do W艂och w gimnazjum, gdzie ju偶 nawet kart臋 postaci stworzy艂em (do edycji 1.0, zwanej najgorsz膮 kart膮 postaci w historii), ale do sesji nigdy nie dosz艂o.

Dla mnie system brzmi ciekawie, cho膰 pewnie najbardziej wola艂bym zagra膰 w kolorze Stali, pot艂uc si臋 z Molochem. Zawsze najbardziej odstrasza艂o mnie od tej gry to, 偶e (praktycznie) ka偶dy tam ma losuje chorob臋 i musi regularnie bra膰 lekarstwa na ni膮, bo inaczej zgon.

EDIT
A nie, najbli偶ej to by艂a jednostrza艂贸wka jak膮 zrobili艣my kiedy艣 w Neuroshim臋 na Wa艂膮ch Chrobrego i sko艅czy艂o si臋 na interwencji policji...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 16 Sty 2015, 16:43 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 20 Lut 2007, 11:59
Miejscowo艣膰: Solstheim <3
No niestety pora偶ka sesji w艂oskiej rzuci艂a d艂ugi cie艅 na ten system, od tamtych czas贸w jakie艣 fatum na nim ci膮偶y...

Kto prowadzi艂 tamt膮 sesj臋 na Wa艂ach? Elros? Ja nawet nie pami臋tam kim gra艂em (w rzymskiej maciasowej te偶 nie pami臋tam czy bardziej mechanik czy 艂owca mutas贸w).

W Krk niby mam ekip臋, z kt贸r膮 grali艣my, ale MG robi dwa kierunki i og贸lnie twierdzi, 偶e nie ma czasu. Z drugiej strony ekipa do艣膰 bierna i leniwa i nie wywiera na艅 nacisku :/

Zagra膰 gra艂 bym ch臋tnie, ale raczej nie prowadzi艂, bo nie znam ani systemu ani 艣wiata i nie czu艂bym si臋 dobrze w takim uk艂adzie. WoDa z Orionem o tyle 艂atwiej by艂o prowadzi膰, 偶e 艣wiat normalny.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 15 Lut 2015, 23:05 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Czw, 01 Kwi 2010, 23:25
To tak dorzuc臋 od siebie

Neuroshima hex online
http://nho.mmknet.pl/

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: