Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U┼╝ywaj─ůc forum wyra┼╝asz zgod─Ö na ich przechowywanie w pami─Öci przegl─ůdarki i twojego komputera. Je┼╝eli nie zgadzasz si─Ö na ich wykorzystanie, zmie┼ä ustawienia przegl─ůdarki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pon, 19 Lis 2018, 10:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(├│w) ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Temat postu: Wilko┼éak: Odrzuceni
PostWys┼éany: Pi─ů, 17 Wrz 2010, 07:52 
┼üysiej─ůcy M─Ödrzec
Awatar u┼╝ytkownika

Do┼é─ůczenie: Pon, 29 Pa┼║ 2007, 11:58
Miejscowo┼Ť─ç: Z┼éoty Stok
Ostatnio grali┼Ťmy kilka sesji w ten system i musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e wyszed┼é bardzo dobrze. Nie wiem jak wygl─ůda┼éo to w poprzednich wersjach, ale w tej wszystko wygl─ůda tak heroicznie jak si─Ö tylko da. ┼Üwietn─ů spraw─ů jest w og├│le idea wilko┼éak├│w, broni─ůcych naszego ┼Ťwiata przed duchami ┼╝yj─ůcymi w Umbrze. Jako wilko┼éak czu┼éem si─Ö lepszy, podczas, gdy jako wampir niekoniecznie, bo by┼éy jakie┼Ť ograniczenia. Wilko┼éak tych ogranicze┼ä nie posiada, wi─Öc z luzem mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e jest lepszy od cz┼éowieka. C├│┼╝, nie mieli┼Ťmy okazji jeszcze wej┼Ť─ç w prawdziw─ů, wyniszczaj─ůca walk─Ö, ale mieli┼Ťmy okazj─Ö si─Ö przemieni─ç i powiem, ┼╝e moje wra┼╝enia s─ů bardzo pozytywne, gdy nagle ukaza┼éem si─Ö wrogom jako istota wielko┼Ťci du┼╝ego nied┼║wiedzia grizzly(ok700kg), a i to jeszcze nie by┼éo wszystko na co mnie sta─ç. ┼Üwietny wed┼éug mnie jest r├│wnie┼╝ klimat, taki nieco india┼äski. Pogra┼ébym w to cz─Ö┼Ťciej, ale niestety, ┼╝eby si─Ö w to sensownie pobawi─ç, to potrzeba minimum 3 graczy.
A jak wasze wra┼╝enia?

Powiedz mi, a zapomn─Ö. Poka┼╝ mi, a zapami─Ötam. Pozw├│l zrobi─ç, a zrozumiem - Konfucjusz

Każdy szczegół ma znaczenie - G. Cook
Azat

G├│ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Wilko┼éak: Odrzuceni
PostWys┼éany: Wto, 28 Gru 2010, 03:47 
Mieszkaniec
Awatar u┼╝ytkownika

Do┼é─ůczenie: ┼Üro, 23 Wrz 2009, 20:42
Miejscowo┼Ť─ç: Warszawa
coz, spodziewalam sie czegos innego, jestem chyba jednak zbyt przywiazana do starego łaka...ten to mial klimat! odrzuceni sa ok, ale mnie srednio jakos tak pasuja... brakuje mi tego czegos, co bylo w apokalipsie... nie to, zeby odrzuceni nie dorastali do piet staremu łakowi :wink: ale tam sie czulo to wszechobecne zepsucie, nieuchronnosc zblizajacej sie kleski, slabosc wilkow.... a w odrzconych juz nieco mniej, nie umiem tego inaczej okreslic, ale nowy łak jak dla mnie jest nieco lagodniejszy...choc wsumie to zalezy pewnie tez od mg i paru innych czynnikow;p

Zavira

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: ┼Üro, 04 Kwi 2012, 07:24 
┼üysiej─ůcy M─Ödrzec
Awatar u┼╝ytkownika

Nie znam starego wilkołaka, ten jak dla mnie wymiata. Tak naprawdę wszystko zależy od prowadzenia, jak się niedawno przekonałem.
C├│┼╝, tutaj tak┼╝e wida─ç, ┼╝e wilko┼éaki przegrywaj─ů, ale z tego co widz─Ö, to jest system kt├│ry stawia na efektowno┼Ť─ç walk, troch─Ö podchodzi pod heroic je┼Ťli chodzi o to co potrafimy, ale jest bardzo mroczny w samym klimacie i tym co si─Ö robi na sesji, czyli przetrwanie/utrzymanie terytorium, ┼╝eby ludzie si─Ö nie dowiedzieli.

Powiedz mi, a zapomn─Ö. Poka┼╝ mi, a zapami─Ötam. Pozw├│l zrobi─ç, a zrozumiem - Konfucjusz

Azat

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: ┼Üro, 18 Kwi 2012, 14:50 
(al)chemik
Awatar u┼╝ytkownika

Do┼é─ůczenie: Pon, 22 Sty 2007, 13:42
Miejscowo┼Ť─ç: krk
Mo┼╝e to wina, i┼╝ akurat mia┼éam okazj─Ö w tak─ů a nie inn─ů rozgrywk─Ö zagra─ç i mia┼éam taki a nie inny team. Nie mniej jednak, mnie wilko┼éak nie do ko┼äca le┼╝y, jest jakby troch─Ö przekolorowany- niby india┼äski aspekt jest bardzo klimatyczny, z drugiej strony zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e gdy zbyt du┼╝o wprowadza si─Ö takiej plemiennej magii to wszytko pada.

Tym bardziej, ┼╝e mia┼éam okazje zagra─ç Wilkiem w troche innej ods┼éonie- zagubionych i szukaj─ůcych ucieczki z krainy sn├│w (wybaczcie, nie pami─Ötam obecnie jak nazywa si─Ö ten stan-┼Ťwiat, do kt├│rego wilko┼éaki mog─ů si─Ö przenosi─ç). Bieganie po mostach widocznych tylko w pe┼éni ksi─Ö┼╝yca jako┼Ť k┼é├│ci┼éo si─Ö z moj─ů wizj─ů.
Druga sesja by┼éa ju┼╝ bardziej normalna, ale nie wiem czy w moich klimatach siedzi ci─ůg┼éa walka ze z┼éem w postaci ┼╗mija.

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: ┼Üro, 18 Kwi 2012, 17:28 
┼üysiej─ůcy M─Ödrzec
Awatar u┼╝ytkownika

Ten ┼Ťwiat nazywa si─Ö Umbra.

No u nas wygl─ůda┼éo to tak, ┼╝e mieli┼Ťmy swoje terytorium i sesja polega┼éa na jego obronie przed kilka innymi wilko┼éakami, nie pami─Ötam ju┼╝ czy to by┼éy te wrogie, czy po prostu inna wataha. I tak naprawd─Ö to tylko jeden z nas przenosi┼é si─Ö do Umbry, aby przypodoba─ç si─Ö duchom, a poza tym to nic nadnaturalnego nie mieli┼Ťmy na sesji. A india┼äski aspekt by┼é bardzo fajny, mega klimacik jak dla mnie.

Tak mi się wydaje, że albo wasz MG przesadził, albo po prostu taka specyficzna sesja. Bo ja np o żadnym żmiju wielkim też nic nie wiem.

Kurde, pogra┼ébym w to znowu. Orion, nie planujesz czasem poprowadzi─ç w maju b─ůd┼║ czerwcu ?

Azat

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: Czw, 19 Kwi 2012, 06:03 
(al)chemik
Awatar u┼╝ytkownika

Do┼é─ůczenie: Pon, 22 Sty 2007, 13:42
Miejscowo┼Ť─ç: krk
No tak, Umbra, brakowalo mi slowa. Tak czy inaczej ta sesja byla dosc bajkowa i taka 'inna', a jej glownym celem bylo znalezienie wyjscia. Tak czy inaczej, juz wiem, ze az tak magicznego ujecia wilkolaka widziec nie chce.

Cytuj:
Tak mi się wydaje, że albo wasz MG przesadził, albo po prostu taka specyficzna sesja. Bo ja np o żadnym żmiju wielkim też nic nie wiem.

Zmij to juz kolejna sesja (i inny MG) i rozwiazanie zagadki psa przybitego do drzwi audytorium w malej miescinie, ktory jakby inaczej okazal sie starym wilkolakiem, ktoremu wygodniej bylo udawac pieska. Mnie uswiadamiano, ze w swiecie wilkolaka Zmij to najwyzszy bog zla, bog-przeciwnik, z ktorym trzeba walczyc o porzadek (moze w rozdzialach o wierzeniach cos bedzie). Niestety obecnie nie mam dostepu do podrecznika, wiec nie mialam jak tego zweryfikowac. bycmoze moj MG bardziej nastawil sie na aspekt maczania paluszkow w swiat wilkolakow 'sil ciemnosci'.

Osobiscie okazji zagrac w wilka szybko miec nie bede, przekonalam sie, ze moja ekipa nie do konca toleruje futrzaki- gdy w sesji czystego WoDa, gdzie mieli rozwiazac sprawe dziwnej masakry w kosciele, wychodzi na jaw, ze... wilkolaki istnieja i omal nie zgineli z rak jednego (;

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: Pon, 10 Cze 2013, 08:29 
┼üysiej─ůcy M─Ödrzec
Awatar u┼╝ytkownika

Kurde, ostatnio znowu zagrali┼Ťmy dwie sesje w Wilka i pad┼éo. R├│┼╝ne by┼éy przyczyny, nie mniej szkoda mi bardzo tej sesji, bo si─Ö ┼Ťwietnie zapowiada┼éa, z fajn─ů ekip─ů. I na tych sesjach ponownie poczu┼éem fajny klimat tego systemu, kt├│ry zawsze sprawia, ┼╝e chce mi si─Ö gra─ç jeszcze. Nie wiem co on takiego w sobie ma, ale naprawd─Ö bardzo fajne jest zagra─ç w ekipie, gdzie wiesz, ┼╝e jeden drugiego nie zdradzi, ┼╝e b─Öd─ů si─Ö bronili do ostatniej kropli krwi. Czasem mi tego w sesjach w innych systemach brakuje. A tutaj jest to bardzo naturalnie zrobione i nie czuj─Ö tego wymuszenia. To jest co┼Ť zupe┼énie innego ni┼╝ inne sesje, gdzie ka┼╝dy mo┼╝e dba─ç tylko o sw├│j zad i odwr├│ci─ç si─Ö w najbardziej odpowiednim momencie.
Z drugiej strony to troch─Ö ogranicza graczy, ale no jak si─Ö chce w to gra─ç, to jest si─Ö ┼Ťwiadomym tej decyzji. A ja nie wyobra┼╝am sobie innej konwencji wilko┼éaka.

Azat

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: Pon, 10 Cze 2013, 10:02 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u┼╝ytkownika

Do┼é─ůczenie: ┼Üro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo┼Ť─ç: Szczecin
Osek napisał(a):
To jest co┼Ť zupe┼énie innego ni┼╝ inne sesje, gdzie ka┼╝dy mo┼╝e dba─ç tylko o sw├│j zad i odwr├│ci─ç si─Ö w najbardziej odpowiednim momencie.

Może zabrzmi to trochę offtopowo, ale serio gracie tak, by rzucać sobie nawzajem kłody pod nogi? To taka sesja w ogóle ma sens?

A ┼╝eby by┼é jaki┼Ť zwi─ůzek z tematem. W Wilko┼éaka nigdy nie gra┼éem, s┼éysza┼éem jedynie, ┼╝e wszystko oparte jest o jakie┼Ť dziwne spirytualistyczne zwi─ůzki z natur─ů i tym podobne duperele, co ograniczaj─ů wolno┼Ť─ç w grze xD.

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: Pon, 10 Cze 2013, 10:07 
┼üysiej─ůcy M─Ödrzec
Awatar u┼╝ytkownika

Nie, nic nie ogranicza wolno┼Ťci w grze, poza tym, ┼╝e masz watah─Ö i teren, kt├│ry musisz broni─ç. Grasz w po┼éowie wilkiem, trzeba wi─Öc przyzwyczai─ç si─Ö do ich my┼Ťlenia i instynktu.

Co do uwagi - nie gramy dok┼éadnie tak, ┼╝eby sobie k┼éa┼Ť─ç k┼éody pod nogi, ale np trzy sesje temu jeden z graczy doni├│s┼é na drugiego, ┼╝e ten jest op─Ötany. znaleziono przy nim medalion tzeetcha(kt├│ry nie by┼é jego, tylko zabra┼é go z martwego cia┼éa zab├│jcy - medalion nie by┼é magiczny). Inkwizytorom to wystarczy┼éo. Posta─ç przegra┼éa s─ůd bo┼╝y i mia┼éa zosta─ç spalona na stosie. Na szcz─Ö┼Ťcie inny gracz go uratowa┼é i wsp├│lnie we dw├│jk─Ö uciekli. I tak nast─ůpi┼é podzia┼é dru┼╝yny na dwa. I jak widzisz, grali┼Ťmy ca┼ékiem sporo razem, ale zdarzy┼éa si─Ö sytuacja, gdzie mimo woli graczy, charakter bohater├│w nie pozwoli┼é na inne wyj┼Ťcie z sytuacji.Bohaterowie czasem maj─ů pewne priorytety, kt├│re staj─ů ponad dru┼╝yn─ů. A w wilko┼éaku tego nie ma. Najwy┼╝szym priorytetem jest wataha i jest to niepodwa┼╝alne.

Azat

G├│ra
Offline Profil E-mail  

PostWys┼éany: Nie, 22 Lip 2018, 08:43 
Przybysz

Do┼é─ůczenie: Pi─ů, 25 Maj 2018, 09:01
Bardzo to lubi─Ö. My┼Ťl─Ö, ┼╝e ka┼╝dy, kto lubi histori─Ö wilka, musi j─ů przeczyta─ç. Jestem pewien, ┼╝e to lubisz. ÓŞäÓŞžÓŞ▓ÓŞíÓŞçÓŞ▓ÓŞí

G├│ra
Offline Profil E-mail  

Wy┼Ťwietl posty z poprzednich:  Sortuj wed┼éug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(├│w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w oraz 1 go┼Ť─ç