Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pon, 21 Pa藕 2019, 05:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 132 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: pasje mieszka艅c贸w krain nad Anduin膮 ;)
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 20:32 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 22 Sty 2007, 13:45
Miejscowo艣膰: 艁贸d藕
Ciekawi mnie, czym sobie wype艂niacie 偶ycie, nie licz膮c czytania fantastyki? :P

Z moich dawnych pasji- je藕dzi艂am konno i ta艅czy艂am ta艅ce irlandzkie. Zrezygnowa艂am z kilku przyczyn, kt贸re z kolei wynik艂y z problem贸w zdrowotnych. Takie tam, stare dzieje ^_^ Sentyment w ka偶dym razie pozosta艂.

Moje aktualne zainteresowania to, przede wszystkim, kultury lud贸w nazywanych "pierwotnymi". Szczeg贸lnie upodoba艂am sobie duchowo艣膰 tubylczych Amerykan贸w. Najszczeg贸lniej ze szczeg贸lnych- Hopi :]
Od jakiego艣 czasu ko艂acze mi si臋 gdzie艣 po obrze偶ach m贸zgu (a przynajmniej tego, co ten wa偶ny narz膮d udaje ;) ) pomys艂 wyjechania z misj膮 do- najbardziej prawdopodobne- Afryki. Oczywi艣cie, nie teraz, bo nawet j臋zyka nie mam opanowanego, ale kiedy艣- kto wie? :) Mieszkanie przez jaki艣 pi razy drzwi miesi膮c w艣r贸d ludzi maj膮cych inne zwyczaje, inny spos贸b my艣lenia... Takie ma艂e marzenie.

Inn膮 moj膮 pasj膮 jest muzyka. Kocham muzyk臋 celtyck膮 i wszelkie wariacje na jej motywach ;) Za tempo, za 偶ywio艂owo艣膰, za to, 偶e nie mog臋 przy niej usiedzie膰 i jestem w stanie ta艅czy膰 na stole, je艣li na pod艂odze braknie miejsca ;) Ach.
Interesuj臋 si臋 tak偶e tw贸rczo艣ci膮 Jacka Kaczmarskiego, a co za tym idzie, troch臋 r贸wnie偶 Przemys艂awa Gintrowskiego i Zbigniewa 艁api艅skiego :) Zarazi艂am si臋 tym bakcylem jakie艣 p贸艂 roku temu. Fantastyczne. Chwyta za serce, zmusza do przemy艣le艅 i poszerzania horyzont贸w. Zabawy w interpretacj臋 niekt贸rych utwor贸w s膮 bardzo czasoch艂onne (poszukiwania w literaturze, w malarstwie, uzupe艂nianie brak贸w historycznych i takie tam ^_^ ) i daj膮 ogroooomn膮 satysfakcj臋.

Kocham literatur臋. Fantastyka to dla mnie tylko odskocznia od innych gatunk贸w. Ale o tym szerzej mo偶e kiedy indziej :)

Pasjonuj臋 si臋 tak偶e fotografi膮. Zdj臋cia robi臋 cyfr贸wk膮, cho膰 moich zap臋d贸w nie mo偶na nazywa膰 "fotografi膮 cyfrow膮"- pozbawiam j膮 obr贸bki graficznej ;) IMO to wtedy nie fotografia jest, a grafika komputerowa, a to bawi mnie ju偶 znacznie mniej. Wol臋 dopieszcza膰 ka偶de zdj臋cie aparatem i od razu dba膰 o prosty horyzont czy odpowiedni膮 kompozycj臋, ni偶 p贸藕niej "oszukiwa膰" i poprawia膰 niedor贸bki w programach graficznych ^_^

Wasza kolej ;)

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 20:37 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 27 Sty 2007, 18:25
Miejscowo艣膰: z Rumenoru
Moj膮 pasj膮 jest odkrywanie 艣wiata prehistorycznego oraz pisanie ksi膮偶ek fantasy.

to tylko anio艂 czasami
rozdawa艂 przez moje r臋ce"
Ks. Jan Twardowski

Eol Eldar

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 20:41 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Meriadok napisa艂(a):
pisanie ksi膮偶ek fantasy.

Ju偶 si臋 boj臋 ;) Gdzie艣 to publikujesz czy piszesz "do szuflady"?

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 21:35 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Ee... wstydzi艂by艣 si臋 Meriadok pisa膰 takiego kr贸tkiego posta, gdy Aryn tak si臋 nad swoim napracowa艂a.

Ja w sumie nie mam 偶adnych zainteresowa艅. No... nie do ko艅ca jest to prawd膮. W rzeczywisto艣ci mam ich dziesi膮tki. D艂ugo by je wymienia膰. Problem w tym, 偶e wszystkie s膮 bierne i 偶adnego z nich w rzeczywisto艣ci nie rozwijam. No mo偶e par臋... Czasami dostaje z tego powodu za艂amki, ale mimo to i tak dalej nic nie robi臋. Kiedy艣 w ko艅cu sko艅cz臋 kopi膮c rowy.

Ostatnio m贸j czas wolny ograniczam w sumie do telewizji i komputera. Raczej nie b臋de si臋 chwali艂 tym, 偶e lubie se w gierki pogra膰, bo mnie wy艣miejecie. A o tym, 偶e lubi臋 kresk贸wki to ju偶 lepiej w og贸le nie wspomina膰. Ale pr贸cz tego lubi臋 robi膰 filmiki z gier. Stworzy艂em ju偶 1 film o Morrowindzie, dwa filmy o Call of Duty 2 i jeden o Call of Duty: United Offensive Multiplayer. Obecnie jestem te偶 w trakcie prac nad filmikiem o Unreal 2.

Poza tym lubi臋 rysowa膰 komiksy. Chyba naogl膮da艂em si臋 w 偶yciu za du偶o kresk贸wek. Od paru miesi臋cy staram si臋 wypracowa膰 sw贸j w艂asny styl, ale mi nie wychodzi.

Ale i tak prawie 2/3 wolnego czasu sp臋dzam pisz膮c na forach internetowych. Anduina, Gehenna, Miasteczko Verden, Star Quest, dnd.pl i wiele innych. Od listopada wraz z 3 kumplami pracuj臋 nad du偶ym projektem stworzenia gry PBF osadzonej w 艣wiecie TES (The Elder Scrolls). Jakby kto艣 nie wiedzia艂 PBF, to co艣 w rodzaju sesji RPG na forum, tyle 偶e ca艂e forum s艂u偶y jako plac gry. Do ko艅ca lutego powinni艣my sko艅czy膰.

Do tych ciekawszych zainteresowa艅 mog臋 zaliczy膰 og贸lno poj臋t膮 fantastyk臋. Lubi臋 j膮 jako tako, ale wydaje mi si臋, 偶e nic z tym nie robi臋 (no a w sumie co mo偶na z tym robi膰?). W dodatku lubi臋 gry RPG. Ale nie mam do nich szcz臋艣cia. Albo brakuje ekipy do gry, a jak ju偶 jest, to gra膰 si臋 im nie chce. Tylko raz w 偶yciu by艂em na porz膮dnej sesji.

A tak to ani muzyki nie s艂ucham, ani telewizji jako takiej nie ogl膮dam. Do reszty biernych zainteresowa艅 nale偶膮 astronomia, ornitologia, biologia, informatyka, programowanie no i mo偶e jeszcze kilka innych.

Cytuj:
oraz pisanie ksi膮偶ek fantasy.

S膮dze, 偶e ka偶dy kto interesuje si臋 fantastyk膮, my艣la艂 kiedy艣, czy aby nie napisa膰 jakiego艣 opowoadania. Sam mam ju偶 obmy艣lone dok艂adnie jedno, ale nie zacz膮艂臋m go jeszcze pisa膰. Kiedy艣 mo偶e napisze, jak b臋de mia艂 troch臋 czasu i motywacj臋.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 21:43 
Ksi臋ciunio
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 30 Gru 2006, 15:31
C贸偶... pasji mia艂em tyle, 偶e sam wszystkich nie pami臋tam...

Moj膮 wielk膮 mi艂o艣ci膮 s膮 gry komputerowe. Niestety, m贸j komp uniemo偶liwia mi dalsze praktykowanie tego hobby :(. Lubi臋 sport. Zar贸wno ogl膮da膰, jak i uprawia膰. Je偶eli chodzi o muzyk臋, to nie mam ulubionego gatunku, a moi ulubieni wykonawcy to Brainstorm (ten 艂otewski), OMD, Gigi D'Agostino i kilku innych. Kiedy艣 skleja艂em modele samolot贸w, ale nie mam warunk贸w, aby robi膰 to dalej (za ma艂e biurko :/ ). Du偶膮 cz臋艣膰 czasu zajmuje mi wymy艣lanie (wraz z kolegami) absurdalnych, bezsensownych, a przede wszystkim - g艂upich historyjek. Owocem tego jest film "Zeszyt", kt贸rego jestem scenarzyst膮 i re偶yserem. Niestety, nie mam mo偶liwo艣ci pokazania go wam... :(

Ostatnio edytowany przez Savio, Wto, 06 Lut 2007, 16:09, edytowano w sumie 1 raz

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 22:15 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

Wczesniej te偶 si臋 interesowa艂em grami komputerowymi lecz, gdy teraz nie mam ju偶 p艂yty Heroes'a III mog臋 gra膰 tylko przez i rzadko z kim.
Narazie ko艅cz臋 IV rozdzia艂 "Powr贸t smok贸w: R贸d Drakana".

to tylko anio艂 czasami
Ks. Jan Twardowski

Eol Eldar

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 22:18 
Awatar u偶ytkownika

Cytuj:
Wczesniej te偶 si臋 interesowa艂em grami komputerowymi lecz, gdy teraz nie mam ju偶 p艂yty Heroes'a III mog臋 gra膰 tylko przez i rzadko z kim.

Eee... to widze, 偶e w swych zainteresowaniach nie jestem sam :). A do Heroesa ja jestem ch臋tny. W sumie okazuje si臋, 偶e tyle os贸b z Anduiny w to gra, 偶e mo偶na by nawet w 4 osoby zagra膰 :D. (co by trwa艂o wieczno艣膰 xD)

Cytuj:
Narazie ko艅cz臋 IV rozdzia艂 "Powr贸t smok贸w: R贸d Drakana".

Hmm... to mo偶e te偶 si臋 zabiore do roboty :/.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 22:55 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

Uuuu... to problem.

Uwaga!!
Wreszcie powiem publicznie czego s艂ucham (o tym nawet nie wiedz膮 moi przyjaciele i koledzy z klasy)
S艂ucham przepi臋knej muzyki Mike'a Oldfielda (to m贸j idol), Vangelisa, ERY, Celtic Dream, Celtic Spirit (To 2 albumy z tymi samymi piosenkami), celtyck膮 muzyk臋, Troch臋 Bethoveena, Mozarta. Drugim idolem, jest Piotr Rubik i Szymon Wydra. S艂ucham muzyki zfilmu "Pasja", "Top Gun", "Tarzan" i szczeg贸lnie "Lord of the rings" orgina艂 ora par臋 z Lednicy 2000. Trzecim idolem s膮 zespoly: Linkin Park, Lordi, Nightwish, oraz Coma, a dok艂adnie "Czas moralnej niepogody".

to tylko anio艂 czasami
Ks. Jan Twardowski

Eol Eldar

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 23:17 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Oldfield i Vangelis s膮 cacy :] A co do muzyki celtyckiej- ju偶 si臋 wypowiada艂am, mam 艣wira totalnego.
Przynajmniej gusta muzyczne mamy podobne.

Ric, jakie kresk贸wki ogl膮dasz? :]

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 23:39 
Awatar u偶ytkownika

Cytuj:
Ric, jakie kresk贸wki ogl膮dasz?

Heh... fajnie, 偶e pytasz :D. Ostatnio niezbyt du偶o. Z ulubionych to Xiaolin: Showdown, SRMTHG (Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - m贸wi, 偶e si臋 jest dziecinna, ale staram si臋 j膮 doceni膰 za dba艂o艣膰 o szczeg贸艂y). Je艣li chodzi o anime to Kr贸l Szaman贸w, Schin Chan, Teknoman (czyli to co puszczaj膮 na Jetix, szkoda 偶e nie wi臋cej :/). Do moich ulubionych (kt贸re ju偶 zesz艂y z anteny) nale偶膮 The Simpsons (brzuch mnie po niej od 艣miechu bola艂 :D), Owca w Wielkim Mie艣cie (r贸wnie偶 do艣膰 cz臋to mnie bola艂), Szalony Jack Pirat i mo偶e co艣 jeszcze. Jak sobie przypomne to napisze. :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 03 Lut 2007, 23:48 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

Kreskowki s膮 dla g贸wniarzy (bez urazy :roll: ) wyj膮tek stanowi Anime.
Najlepsze wed艂ug mnie to: "Neon genesis Evangelion" oraz "Rain on the wolfs"

to tylko anio艂 czasami
Ks. Jan Twardowski

Eol Eldar

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 04 Lut 2007, 00:03 
Awatar u偶ytkownika

Cytuj:
Kreskowki s膮 dla g贸wniarzy (bez urazy )

Czyli uwa偶asz mnie za g贸wniarza? :/

W艂a艣ciwie masz racje. 90% kresk贸wek jest dla g贸wniarzy i nie op艂aca si臋 ich ogl膮da膰. Ale s膮 te偶 kresk贸wki dla nastolatk贸w i doros艂ych. Zreszt膮 to zale偶y czego od nich oczekujesz. Je艣li szukasz dobrego humoru, fajnego stylu rysowania (potrzebuje go do wykszta艂cenia w艂asnego) to czasami trzeba si臋 na czym艣 wzorowa膰.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 04 Lut 2007, 09:52 
Ksi臋ciunio
Awatar u偶ytkownika

Meriadok napisa艂(a):
ucham przepi臋knej muzyki Mike'a Oldfielda (to m贸j idol), Vangelisa,

Meriadok napisa艂(a):
szczeg贸lnie "Lord of the rings" orgina艂

Przyznaj臋, 偶e te偶 lubi臋 tego s艂ucha膰 (zw艂aszcza 艣cie偶ki z "W艂adcy pier艣cieni, co juz par臋 razy pisa艂em ;)).

Meriadok napisa艂(a):
Kreskowki s膮 dla g贸wniarzy

O Simpsonach, Happy tree friends i Southapark nie da si臋 tego powiedzie膰 ;)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 04 Lut 2007, 14:24 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

A ja nawet te kresk贸wki "dla g贸wniarzy" (przypominam, 偶e kiedy艣 te偶 by艂e艣 g贸wniarzem, Meriadoku, wi臋c ta pogarda dla m艂odszych jest idiotyczna ;) ) lubi臋 czasem ogl膮da膰. W艂膮czy膰 sobie Cartoon Network i obejrze膰 pod rz膮d Toma i Jerry'ego, Scooby'ego, Kr贸lika Bugsa... Moje ulubione kresk贸wki z dzieci艅stwa- ca艂kiem przyjemnie przypomina膰 sobie te beztroskie lata :)
No i oczywi艣cie z dobranocek obowi膮zkowo "Kubu艣 Puchatek". Nagrywam w ka偶d膮 niedziel臋 :D

Ostatnio zainteresowa艂am si臋jeszcze oper膮- p贸ki co jestem pocz膮tkuj膮ca, planuj臋 wybra膰 si臋 na "Aid臋", "Nabucco" i "Wesele Figara", 偶eby chocia偶 kilka podstawowych mie膰 "zaliczonych" i nie 艣wieci膰 oczami w kulturalnym towarzystwie :D "Traviata" podoba艂a mi si臋 bardzo, mimo technicznych niedoci膮gni臋膰, st膮d kolejne malutkie hobby :)

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 04 Lut 2007, 15:26 
Awatar u偶ytkownika

Cytuj:
W艂膮czy膰 sobie Cartoon Network i obejrze膰 pod rz膮d Toma i Jerry'ego, Scooby'ego, Kr贸lika Bugsa...

Eee... nigdy ich nie lubi艂em. No mo偶e tylko Toma i Jerry'ego, gdy mia艂em 7 lat. Zazwyczaj by艂y durna, nie przedstawia艂y sob膮 niczego m膮drego, a kr贸lika Bugsa szczeg贸lnie nie lubi艂em :P. Co nie zmienia jednak faktu, 偶e gdy by艂em ma艂y ogl膮da艂em je chocia偶by z nud贸w. :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 04 Lut 2007, 15:59 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

E tam, durne :D Mo偶e niezbyt ambitne, rzeczywi艣cie, ale tyle mam ambitnych zaj臋膰, 偶e musz臋 mie膰 co艣 prostego i banalnego od czasu do czasu :) Jak jestem chora, niespecjalnie mam co robi膰 i obudz臋 si臋 na czas- bo te bajki lec膮 w godzinach raczej dla mnie porannych- to z ch臋ci膮 je sobie w艂膮czam. Ot, taka s艂abostka, sentyment ^_^

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 08 Lut 2007, 12:21 
Osadnik

Do艂膮czenie: Czw, 04 Sty 2007, 13:45
Aryn napisa艂(a):
Jak jestem chora, niespecjalnie mam co robi膰 i obudz臋 si臋 na czas- bo te bajki lec膮 w godzinach raczej dla mnie porannych- to z ch臋ci膮 je sobie w艂膮czam

Ja jak jestem chora to po kilku dniach znam ca艂y program na pami臋膰 :D
Nawet teletubisie ogl膮dam jak mi si臋 nudzi :lol:

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 11 Lut 2007, 23:09 
Przybysz

Do艂膮czenie: Wto, 23 Sty 2007, 13:33
Teletubisie m贸wi膮 papa :P :/
Cytuj:
Nawet teletubisie ogl膮dam jak mi si臋 nudzi Lol

Shireen masochistka z Ciebie

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Wto, 13 Lut 2007, 16:52 
Ksi臋ciunio
Awatar u偶ytkownika

maziax napisa艂(a):
dragon bool

Chyba Dragon Ball :D Szkoda, 偶e ju偶 nie leci :cry: (przynajmniej na kana艂ach, do kt贸rych mam dost臋p :/).

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Wto, 13 Lut 2007, 17:56 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

Raczej dobrze, 偶e nie leci.

A co do pasji, to odkry艂em sobie drug膮 pasj臋: rysowanie. :D
Narazie pracuj臋 nad szkicem nosoroga, mo偶e jak b臋d臋 mia艂 sprawny skaner b臋d臋 m贸g艂 wam pokaza膰.

to tylko anio艂 czasami
Ks. Jan Twardowski

Eol Eldar

G贸ra
Offline Profil  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 132 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Nast臋pna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: