Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pi膮, 13 Gru 2019, 22:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Wakacje 2013
PostWys艂any: 艢ro, 02 Sty 2013, 12:43 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Witam wszystkich.
Nadszed艂 nowy rok wraz z nowymi wakacjami. A jak nowe wakacje to i te偶 nowy zjazd anduinowy. Nale偶a艂oby wi臋c ustali膰, gdzie i kiedy w tym roku jedziemy/idziemy/lecimy/pe艂zamy.

Na ostatnim zje藕dzie pojawi艂a si臋 propozycja pochodz膮ca od Izy i ojca Rica odno艣nie noclegu. Propozycja dotyczy艂a wyjazdu do Elbl膮ga i Szczecina. Nasuwa si臋 wi臋c pytanie, czy jest to dalej aktualne i jakby to dok艂adnie wygl膮da艂o z zakwaterowaniem. Fajnie by by艂o te偶, 偶eby tubylcy napisali, co mo偶na tam zwiedzi膰 i czy konieczne b臋dzie do tego auto.

Jak pokaza艂y trzy ostatnie zjazdy, termin zazwyczaj wypada艂 pod koniec lipca, wi臋c proponuj臋 wst臋pnie 20-30 lipca, z czego pierwsze 5 dni w Elbl膮gu, a drugie w Szczecinie.

Image

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Wakacje 2013
PostWys艂any: 艢ro, 02 Sty 2013, 16:16 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Co do Obrazka. Po kropce "w" z wielkiej litery D:. Prosz臋 D:
I nie "艣miertelne", a "niebezpieczne" albo "z艂owrogie: ^^.

No tak, wymy艣li膰 co艣 trzeba, bo jak na razie Anduinowe wakacje to najlepsze wakacje jakby by艂y :D.

Nie wiem kto Was tak napali艂 na ten Szczecin, ale ja ca艂y czas pozostaj臋 z tej kwestii pesymistyczny. W Szczecinie mamy brak zwartej bazy noclegowej. Nie widz臋 sposobu, by zmie艣ci膰 wszystkich go艣ci w 1 mieszkaniu, a niestety szczeci艅ska bra膰 anduinowa mieszka w sporej odleg艂o艣ci od siebie (ode mnie do Kona jest oko艂o godziny drogi przy u偶yciu 艣rodk贸w komunikacji miejskiej, a istnieje ryzyko, 偶e, w najbli偶szej przysz艂o艣ci, Kon wyprowadzi si臋 nawet poza Szczecin). Nie mamy tak okaza艂ego domu jak Zb贸jA艣 by ugo艣ci膰 wszystkich bez przeszkadzania innym lokatorom, ani dzia艂ki w pobli偶u, no i ka偶dy mieszka z rodzicami. Tak wi臋c odpadaj膮 wszelkie wieczorne spotkania, sesje i gry. Szczecin i okolice nie oferuje tak du偶o jak Kotlina K艂odzka. Miasto mo偶na zwiedzi膰 w 1 dzie艅, a pobliskie miejscowo艣ci to ma艂o ciekawe PRLowskie blokowiska, gdzie 艣redni wska藕nik zniszcze艅 po 2. wojnie 艣wiatowej wynosi ok 80%. Chyba, 偶e we藕miecie rowery... wtedy to co innego, bo teren贸w zielonych mamy sporo.

Nie podoba mi si臋 pomys艂 5 dni tu i 5 dni gdzie indziej. W takim przypadku same koszta podr贸偶y mog膮 wynie艣膰 nawet ponad po艂ow臋 wydatk贸w. A sami wiecie, 偶e niekt贸rzy s艂abo stoj膮 z kas膮, tak 偶e nawet wyjazd w pobliskie Tatry okaza艂 si臋 niemo偶liwy. A we藕cie pod uwag臋, 偶e taki tr贸jk膮cik po艂udnie Polski - Elbl膮g - Szczecin - po艂udnie Polski to ponad tysi膮c kilometr贸w. Wola艂bym, by taki zjazd odby艂 si臋 w jednym miejscu.

Co do Elbl膮ga i Tolkmicka. Nie chc臋 wypowiada膰 si臋 za Iz臋 i obiecywa膰 czegokolwiek bez jej zgody. Pogadam z ni膮 i dam zna膰 co艣 wi臋cej. Ale je艣li wst臋pnie si臋 zgodzi, to my艣l臋, 偶e mo偶e to by膰 najlepsza miejsc贸wka do zrobienia wakacji z Anduin膮 jaka przychodzi mi do g艂owy.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 02 Sty 2013, 17:22 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Cytuj:
Co do Obrazka. Po kropce "w" z wielkiej litery D:. Prosz臋 D:
I nie "艣miertelne", a "niebezpieczne" albo "z艂owrogie: ^^.

Obrazek Mietek robi艂.

No nie wiem, jak uwa偶asz, 偶e Szczecin jest be, to ok. Ja po prostu chcia艂bym zwiedzi膰 sobie to miasto, nigdy tam nie by艂em, a tw贸j tato powiedzia艂, 偶e zrobi woln膮 chat臋 xD. W takim razie zobaczymy co Iza powie na Elbl膮g. Bo tam z tego co mi ojciec m贸wi艂, jest sporo do obejrzenia(chocia偶by Malbork). Ale to Iza b臋dzie wiedzia艂a lepiej.

Cytuj:
Nie podoba mi si臋 pomys艂 5 dni tu i 5 dni gdzie indziej. W takim przypadku same koszta podr贸偶y mog膮 wynie艣膰 nawet ponad po艂ow臋 wydatk贸w. A sami wiecie, 偶e niekt贸rzy s艂abo stoj膮 z kas膮, tak 偶e nawet wyjazd w pobliskie Tatry okaza艂 si臋 niemo偶liwy. A we藕cie pod uwag臋, 偶e taki tr贸jk膮cik po艂udnie Polski - Elbl膮g - Szczecin - po艂udnie Polski to ponad tysi膮c kilometr贸w. Wola艂bym, by taki zjazd odby艂 si臋 w jednym miejscu.
1320km. Sprawdzili艣my dok艂adnie tras臋 i nawet autem wyjdzie mi tak samo drogo jak w Bieszczady, wi臋c nie widz臋 k艂opotu akurat. Oko艂o 200 z艂 na g艂ow臋 jad膮c w trzy osoby za ca艂o艣膰 zaokr膮glaj膮c mocno w g贸r臋.

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 30 Sty 2013, 14:46 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 30 Mar 2010, 18:53
Miejscowo艣膰: Dom m贸j gdzie ludzie mi przychylni
Je艣li by艂by gigantyczne problemy ze znalezieniem miejsca to teoretycznie mog臋 udost臋pni膰 swoj膮 dzia艂k臋, na kt贸rej w 2011 r. by艂 ZS (czyli Zjazd Smokomaniak贸w). Jest to propozycja bardzo alternatywna, bo musieliby艣my raczej nastawi膰 si臋 na 艂膮czenie np. ze Szczecinem. Termin te偶 fajnie by艂oby wybra膰 do艣膰 sprawnie, bo jestem w fazie planowania wakacyjnej w艂贸cz臋gi. Mo偶e jako opis miejsca po prostu przeklej臋 tekst z draconisa, co by mie膰 przybli偶on膮 wizj臋 co i jak.

Cytuj:
Moja dzia艂ka znajduje si臋 w miejscowo艣ci Lutom, gmina Sierak贸w, powiat mi臋dzychodzki, Wielkopolska. To oko艂o 70 km na zach贸d od Poznania. Wie艣 z kategorii nieco wi臋kszego zapo艣ladcza, bo maj膮 i dwa sklepy, i ko艣ci贸艂, i szko艂臋 nawet. Dojazd do niej komunikacj膮 publiczn膮 jest nieco utrudniony, bo je藕dzi tylko jeden autobus do Poznania na dzie艅. W takim wypadku dojazd trzeba by by艂o zorganizowa膰 inaczej. Przyje偶d偶aliby艣cie albo samochodami do Lutomia, albo poci膮gami do Wronek (tak, tych Wronek z ci臋偶kim zak艂adem karnym :P). Znajduj膮 si臋 20 km od Lutomia, wi臋c wygl膮da艂oby to podobnie jak rok temu, przyjazd poci膮giem i odebranie samochodem.
No dobra, lokalizacja opisana, to teraz sama dzia艂ka. Warunki, kt贸rych mo偶ecie si臋 spodziewa膰 s膮 troch臋 sparta艅skie. I z tym musicie si臋 niestety liczy膰.
- dzia艂ka ma p贸艂 hektara powierzchni i jest po艂o偶ona ok. 2 km od wsi. Jest wi臋c du偶a, przestronna i dobra do robienia ogniska, larp贸w itp. Jest nawet kosz do koszyk贸wki. [tutaj zdj臋cie fragmentu dzia艂ki z lata oraz zdj臋cie og贸艂u podczas zimy]
- domek jest letniskowy. Oznacza to, 偶e nie jest za du偶y i pe艂ni rol臋 raczej sypialni. Mo偶e mie膰 du偶e problemy z pomieszczeniem wszystkich i b臋dzie potrzebny conajmniej jeden namiot. Cz臋艣膰 os贸b mo偶e jeszcze spa膰 w przyczepie, kt贸r膮 wida膰 na jednym ze zdj臋膰, lecz trzeba liczy膰 si臋 z tym, 偶e jednak b臋dzie potrzebny namiot. Og贸艂em na ZS by艂o ok. 10 os贸b i wszyscy si臋 pomie艣cili w domku i przyczepie.
- wyposa偶enie domku - jest pr膮d i woda, to najwa偶niejsze ;). Niewielki telewizorek raczej na nic si臋 nie przyda, wi臋c pojawia si臋 problem film贸w/gier na PS. Klimatycznego kominka te偶 niestety nie ma, ale za to mamy grilla x). Mikrofal贸wki brak, ale jest niewielki piecyk, kuchenka gazowa.
- higiena - s膮 dwa kibelki, oba z bierz膮c膮 wod膮. Z艂a wiadomo艣膰 dla lubi膮cych codzienny prysznic. Jak m贸wi艂em, warunki bardziej sparta艅skie. Prysznic niby jest, tak jak i boiler, ale nie starczy ciep艂ej wody na wi臋cej ni偶 dwie osoby. B臋dzie wi臋c trzeba dozowa膰 ciep艂膮 wod臋 (my膰 si臋 w miskach), albo wod膮 z w臋偶a ogrodowego (jak si臋 zostawi na s艂o艅cu taki d艂ugi w膮偶 z wod膮 to te偶 jest ciep艂a, a nawet gor膮ca :P). Poza tym woda sp艂ywa do szamba, wi臋c jakby codziennie 15 os贸b k膮pa艂o si臋 to b艂yskawicznie zalaliby艣my si臋 wiadomo czym.
- jezioro - jak mo偶na si臋 domy艣li膰 ze zdj臋cia zimowego, dzia艂ka le偶y nad jeziorem. Mamy prywatne zej艣cie na dzik膮 pla偶臋 (tylko nasz膮), jest jeden kajak, drugi mo偶na po偶yczy膰. Spokojnie wi臋c mo偶na si臋 k膮pa膰, p艂ywa膰 :)
- atrakcje - z tymi mo偶e by膰 pewien problem. Du偶o os贸b to utrudnienie transportowe. Je艣li i w tym roku ekipa 艂贸dzka przyjecha艂aby samochodem, to by艂yby ju偶 dwa. Gdyby by艂 jeszcze trzeci mo偶na by zacz膮膰 my艣le膰 o jaki艣 wsp贸lnych wypadach. Po g艂owie chodzi mi wsp贸lne ognisko, jaki艣 larp, og贸lne byczenie si臋 nad wod膮, kajaki, lecz to wci膮偶 ma艂o. By艂aby potrzebna wasza pomoc w organizacji. Ja mog臋 wst臋pnie zaoferowa膰 takie atrakcje:
- ognisko
- grill
- gra miejska w Sierakowie
- w臋dr贸wka przez rezerwat buk贸w (nie myli膰 z Buk膮)
- kajaki oraz 艂贸dka
- pla偶a do k膮pania
- jak膮艣 prelekcj臋 te偶 mog臋 wymy艣li膰
- MRU (Mi臋dzyrzecki Rejon Umocniony, je艣li b臋dzie wystarczaj膮ca liczba samochod贸w)
- 艢wiebodzin (najstarsze Tesco na 艣wiecie - 3 lata przed Jezusem)
- termin - w sumie najwa偶niejsza rzecz. Obecnie ci臋偶ko jeszcze powiedzie膰 mi o dost臋pno艣ci. Druga po艂owa sierpnia jest za zimna (a dok艂adniej noce. Potrzebne ju偶 by by艂y mocniejsze 艣piwory, cieplejsze ubrania, bo siedz膮c w sierpniu nad ogniskiem prz贸d cia艂a jest rozgrzany, a ty艂 zamarza). My艣l臋, 偶e 4 dni spokojnie mo偶e trwa膰, a nawet nieco d艂u偶ej dla ch臋tnych.
No, to chyba by艂oby na tyle. Chcia艂em da膰 wi臋cej zdj臋膰 z dzia艂ki, ale co艣 nie mog艂em znale藕膰. Par臋 smok贸w ju偶 tam by艂o, wi臋c zawsze mog膮 dorzuci膰 swoje opinie o tym miejscu ;).

Tak jak m贸wi臋, mo偶e by膰 to jako alternatywa b膮d藕 pod艂膮czenie do Szczecina do kt贸rego nie jest tak daleko stamt膮d (ok. 190 km) :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 26 Mar 2013, 21:01 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Sorry, 偶e post pod postem, ale tak na za艣 pisz臋. Zjazd Smok贸w z draconisa b臋dzie w Cybince (niedaleko Frankfurtu nad Odr膮) w terminie 25-29.07.2013. To tak na za艣 by wiedzie膰 kiedy m贸g艂by nast膮pi膰 konflikt interes贸w.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 26 Mar 2013, 22:28 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Iza wyrazi艂a zgod臋, by艣my mogli zatrzyma膰 si臋 u niej, wi臋c mo偶na chyba oficjalnie przyj膮膰, 偶e jedziemy nad Zalew Wi艣lany.
Pytanie tylko kiedy. Piszcie swoje wolne terminy na dzie艅 dzisiejszy. Na bie偶膮co b臋dziemy si臋 aktualizowa膰 ;)
No i pytanie: Kto jedzie?

Ja ze swojej strony powiem, 偶e na dzie艅 dzisiejszy pasuje mi wszystko po 6 lipca. Ale na pewno to si臋 zmieni, bo dojd膮 mi terminy praktyk i by膰 mo偶e jakiej艣 pracy.

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 26 Mar 2013, 23:02 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Ja jestem ch臋tny. Opada tylko ca艂y sierpie艅 oraz termin po 25 lipca. Wcze艣niej jak na razie jestem wolny, ale dop贸ki nie dacie konkretnego terminu nie b臋d臋 m贸g艂 zagwarantowa膰 czy nie wskoczy mi jaka艣 wycieczka po drodze.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 26 Mar 2013, 23:12 
Niepokalana dziewica
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 03 Wrz 2008, 18:51
Miejscowo艣膰: Gda艅sk
17-21 Lipca odpada, reszt臋 wst臋pnie mam woln膮 :).

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: 艢ro, 27 Mar 2013, 06:26 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

czyli zostaje nam jak na razie 6-17 lipca i wrzesie艅 ewentualnie

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 27 Mar 2013, 12:32 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 29 Pa藕 2011, 23:08
Mi pasuje ca艂y lipiec, poza ko艅c贸wk膮, w kt贸rej jest zjazd smok贸w. W sierpniu pewnie b臋d臋 prac臋 艂apa艂.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 31 Mar 2013, 10:12 
Tajny wsp贸艂pracownik

Do艂膮czenie: Wto, 12 Cze 2007, 20:52
Miejscowo艣膰: Wroc艂aw
Aktualnie wszystko po za:
11-15 Lipca, 28 Lipca - 5 Sierpnia, 27 Sierpnia - 2 Wrze艣nia

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Wto, 02 Kwi 2013, 12:18 
Awatar u偶ytkownika

Mam troch臋 wi臋cej danych od Izy. Z najwa偶niejszych rzeczy
  • Preferowany lipiec
  • Max 9 os贸b
  • 100 z艂 od osoby za pobyt
  • Najlepiej jakby by艂y 2 auta, by pomie艣ci膰 wszystkich
  • Do dyspozycji jest kuchnia i 艂azienka z wann膮
  • Je艣li b臋dzie maksimum os贸b, to mo偶e nie starczy膰 艂贸偶ek, wi臋c wtedy potrzebny b臋dzie 艣piw贸r
  • Dla alergik贸w - uwaga, pies w domu ;)

Eivel napisa艂(a):
Mi pasuje ca艂y lipiec, poza ko艅c贸wk膮,

Czym jest ko艅c贸wka lipca dok艂adnie?

Eivel napisa艂(a):
czyli zostaje nam jak na razie 6-17 lipca i wrzesie艅 ewentualnie

Po prostu wybierzemy termin, kt贸ry pasuje najwi臋kszej ilo艣ci os贸b.

Proponuj臋 zrobi膰 to porz膮dnie, czyli lista ch臋tnych i termin贸w:
1. Iza - lipiec
2. Osek - wszystko po 6 lipca
3. Ric - lipiec wolny, w sierpniu mog膮 by膰 problemy
4. Kenahi - 1 do 25 lipca
5. Yavin - wszystko poza 17-21 lipca
6. Eivel - ca艂y lipiec poza ko艅c贸wk膮
7. Orion - wszystko poza 11-15 lipca, 28 Lipca - 5 Sierpnia, 27 Sierpnia - 2 Wrze艣nia

Zrobi艂em kalendarz na googlach odno艣nie termin贸w. Cholerstwo zjada tylko wszystkie kolory, kt贸re zrobi艂em:
https://www.google.com/calendar/embed?s ... ope/Warsaw

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 02 Kwi 2013, 17:45 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Takie pytanko do Izy, je艣li jednak okaza艂oby si臋, 偶e b臋dzie np. 10-11 os贸b, to czy istnieje taki plan awaryjny jak np. mo偶liwo艣膰 rozbicia namiotu w ogr贸dku :mrgreen: ?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 02 Kwi 2013, 20:39 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 29 Kwi 2008, 13:14
Miejscowo艣膰: Pozna艅
A mo偶na z osob膮 towarzysz膮c膮 spoza sekty? : d

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 02 Kwi 2013, 20:57 
Niepokalana dziewica
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 03 Wrz 2008, 18:51
Miejscowo艣膰: Gda艅sk
Ty wpadnij kiedy艣 do Gda x].

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Wto, 02 Kwi 2013, 21:05 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

No raczej. Przynajmniej jak dla mnie

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 02 Kwi 2013, 21:21 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 29 Kwi 2008, 13:14
Miejscowo艣膰: Pozna艅
Aha, jeszcze termin: Ju偶 mia艂em pisa膰 偶e wszystko po 6 lipca i dedukowa膰 偶e Osek te偶 pewnie jedzie na Satrianiego, ale zapomnia艂em o praktycznych: wszystko po 11 lipca.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 03 Kwi 2013, 23:04 
Awatar u偶ytkownika

Z namiotem raczej ci臋偶ko. Trawa w ogrodzie zdechnie i pono膰 pies na bank wam obsika namiot xD. Do tego to jest nad samym zalewem wi臋c zimno tam strasznie i wieje.

Max 9 os贸b, na upartego 10, ale nie wi臋cej. Wybaczcie, przecie偶 po gara偶ach czy pieczarkarniach nie b臋dziemy Was upycha膰 xD. Znaj膮c 偶ycie i tak cz臋艣膰 z listy odpadnie, zawsze tak jest. Sporo os贸b si臋 jeszcze nie zadeklarowa艂o w og贸le. Fajnie by艂oby dogodzi膰 wszystkim, ale pewnie nie da rady.

No i wydaje mi si臋, 偶e mimo wszystko pierwsze艅stwo maj膮 ludzie z Anduiny. Ale jak znajdzie si臋 miejsce, to ch臋tnie we藕miemy osoby spoza naszego grona (tak jak Janka ostatnio :D).

Proponuj臋 zrobi膰 to porz膮dnie, czyli lista ch臋tnych i termin贸w:
1. Iza - najch臋tniej lipiec
2. Osek - wszystko po 6 lipca
3. Ric - lipiec wolny, w sierpniu mog膮 by膰 problemy
4. Kenahi - 1 do 25 lipca
5. Yavin - wszystko poza 17-21 lipca
6. Eivel - ca艂y lipiec poza ko艅c贸wk膮
7. Orion - wszystko poza 11-15 lipca, 28 Lipca - 5 Sierpnia, 27 Sierpnia - 2 Wrze艣nia
8. Ptakuba - po 11 lipca
9. Confede

Zaktualizowany kalendarz:
https://www.google.com/calendar/embed?s ... ope/Warsaw

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 10 Kwi 2013, 07:59 
(al)chemik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 22 Sty 2007, 13:42
Miejscowo艣膰: krk
Obecnie ka偶dy termin mi pasuje- nie wiem co b臋dzie p贸zniej, ale prawdopodobnie si臋 dostosuj臋 lub ca艂kowicie odpadn臋 (;

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Czw, 18 Kwi 2013, 15:34 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Czas wolny w lipcu poma艂u zaczyna mi zanika膰 na koszt wyjazd贸w. Wygl膮da na to, 偶e termin 15-25 mam ju偶 zaj臋ty przez wyjazd do Szwajcarii. Dam zna膰 czy co艣 jeszcze mi wskoczy, ale mam wra偶enie, 偶e tym razem nie uda mi si臋 dotrze膰.
Termin wolny na dzisiaj: 1-14 lipca.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2  Nast臋pna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: