Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Czw, 29 Pa藕 2020, 06:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3  Nast臋pna

Kiedy i gdzie ?(najpierw przeczytaj post poni偶ej)
Ankieta zako艅czy艂a si臋 Sob, 07 Lip 2012, 15:27
Polcon(oko艂o20-29sierpnia) 15%  15%  [ 3 ]
G贸ry(Tatry/Karkonosze), lipiec 35%  35%  [ 7 ]
G贸ry(Tatry/Karkonosze), sierpie艅 10%  10%  [ 2 ]
Z艂oty Stok, lipiec 15%  15%  [ 3 ]
Z艂oty Stok, sierpie艅 25%  25%  [ 5 ]
Razem g艂os贸w : 20
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Zlot Anduiny 2012
PostWys艂any: Pi膮, 22 Cze 2012, 15:27 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Z braku czasu na cokolwiek, dopiero tak p贸藕no si臋 za to zabieram, bo to ju偶 ostatni dzwonek na jak膮kolwiek organizacj臋. Niestety sesja potrafi doszcz臋tnie zabi膰 wolny czas.
Kr贸tko i zwi臋藕le.
Opcje s膮 trzy:
1. Znowu w Z艂otym Stoku, spokojnie mo偶emy przenocowa膰 z 5 os贸b. Wi臋ksza ilo艣膰 b臋dzie musia艂a si臋 ulokowa膰 w hotelach, kt贸rych u nas nie brakuje, nie s膮 drogie. Tutaj my艣l臋, 偶e fajnie by艂oby jakby jedna osoba przyjecha艂a autem, na mam drugie, dzi臋ki czemu mo偶na by艂oby pojecha膰 w dalsze g贸ry i pozwiedza膰 nieco kotlin臋 k艂odzk膮. Nawet mo偶na na 艣nie偶k臋 pojecha膰 jak by nam si臋 chcia艂o ;) Nocleg wi臋c darmowy, pozostaje tylko koszt wy偶ywienia.
2. Gdziekolwiek indziej - Ric poda艂 pomys艂 Tatr, ja Karkonoszy. Nie wiem czy jest w stanie wyci膮gn膮膰 w miar臋 rozs膮dn膮 cen臋 w tej chwili, najlepiej jakby si臋 dowiedzia艂 i tutaj napisa艂. Ja natomiast w Karkonoszach mia艂em w miar臋 dobr膮 ofert臋, ale niestety tylko z ich wy偶ywieniem, wi臋c odpada, bo koszt si臋 zwi臋ksza za dob臋 przez to. Poza tym to wszystko raczej powy偶ej 35z艂/dob臋.
3. Polcon(http://polcon2012.pl/) we Wroc艂awiu. odbywa si臋 w dniach 23-26 sierpnia. Mo偶emy si臋 zebra膰 3 dni przed i rozebra膰 3 dni po, b膮d藕 w innych kombinacjach, w jakich wam pasuje. Nocleg by艂by u nas w mieszkaniu we Wroc艂awiu, znowu my艣l臋, 偶e 5-6 os贸b mog艂o by spa膰, tylko trzeba bra膰 艣piwory oczywi艣cie. Wroc艂aw daje troch臋 wi臋cej rozrywkowych mo偶liwo艣ci, ale niestety nie ma gdzie po艂azi膰 za bardzo, chyba, 偶e kto艣 nie by艂 to mo偶na pozwiedza膰.

Do pierwszych dw贸ch opcji trzeba ustali膰 termin - raczej lipiec/sierpie艅, bo we wrze艣niu niekt贸rzy maj膮 poprawki. Je艣li chodzi o czas to my艣l臋, 偶e oko艂o 10 dni, tak nie za d艂ugo, nie za kr贸tko.

Mimo ankiety, piszcie propozycje, dok艂adniejsze terminy, aby szybciej to zorganizowa膰.

Oczywi艣cie zach臋cam do udzia艂u w zlocie u偶ytkownik贸w, kt贸rzy dotychczas nie byli na 偶adnym ;) Zawsze by艂o 艣wietnie, mam nadziej臋, 偶e w tym roku b臋dzie jeszcze lepiej.

P.S. Mo偶na by te koszulki w ko艅cu porobi膰, kto艣 mo偶e pyta艂 ju偶 o nie b膮d藕 zna firm臋, kt贸ra to robi porz膮dnie?

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Zlot Anduiny 2012
PostWys艂any: Sob, 23 Cze 2012, 11:53 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 11 Mar 2007, 23:32
Nieco trudno mi wybra膰 jedna opcj臋. Ka偶da ma swoje Zalety i Wady.

Najch臋tniej wybra艂 bym tatry w lipcu po 17.07 (czyli zasadniczo 18.07, by zgra膰 si臋 z turnusami), bo wtedy ko艅czy mi si臋 inny wyjazd w regionie (w okolicach Nowego Targu) i bym zaoszcz臋dzi艂 sporo kasy, czasu i nerw贸w na dojazdach. No i Tatry s膮 super :D! Z do艣wiadcze艅 w poprzednim roku (bardziej do艣wiadcze艅 Rica xD) wiemy 偶e nawet szukaj膮c tam miejsca wzgl臋dnie p贸藕no da si臋 znale藕膰 miejsc贸wk臋 za 20 z艂/osobodob臋. Posi艂ki musimy sobie te偶 sami robi膰, to znacznie obni偶a koszta. No i si艂膮 rzeczy b臋dziemy 艂azi膰 sporo po g贸rach wi臋c wskazana by艂aby wsp贸lna ch臋膰 uczestnik贸w do tego. Wad膮 s膮 koszty transportu po regionie busami (chyba 偶e by艣my mieli samoch贸d).

Z艂oty Stok to sympatyczna opcja, gdy偶 dobrze wspominam wyjazd oraz ekip臋 tam no i nie by艂o kosztownie :). Podobnie wola艂bym, aby by艂 zaraz po tym wyje藕dzie wspomnianym powy偶ej albo w drugiej po艂owie sierpnia (by nie kolidowa艂 z moim i Rica wyjazdem nad morze na dzia艂k臋 do przyjaciela).

Co do Polconu, kusi on Wroc艂awiem, bo nigdy tam zasadniczo nie by艂em. No i ze wzgl臋du na nocowani u Was, koszty si臋 zmniejszaj膮 :). Polcon te偶 jest dodatkow膮 atrakcj膮 :P.

Podsumowuj膮c najch臋tniej stoj臋 za opcj膮 Tatr od 18.07 (i tak te偶 zaznaczy艂em w ankiecie). Ale jestem otwarty by przemy艣le膰 inne opcje.

Zolf / Sars'Dir / Igriz / Stefan Hiena Rych艂o

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Sob, 23 Cze 2012, 12:44 
Tajny wsp贸艂pracownik

Do艂膮czenie: Wto, 12 Cze 2007, 20:52
Miejscowo艣膰: Wroc艂aw
Hej,

fajnie, 偶e co艣 ruszy艂o. Mi szczerze m贸wi膮c najbardziej odpowiada艂 by termin po Woodstoku czyli djamy na to 8 Sierpie艅 - do kiedy艣 tam. Tatry fajna opcja tylko mo偶e by膰 drogo ...

Bardzo nie chcia艂bym, 偶eby to by艂 Polcon, poniewa偶 jestem jednym z organizator贸w i ca艂y Polcon jak i kilka dni wcze艣niej b臋d臋 mia艂 wy艂膮czony z 偶ycia. Wi臋c praktycznie bym si臋 z wami nie zobaczy艂. To tak wst臋pnie.

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Sob, 23 Cze 2012, 12:52 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Kurka, przecie偶 temat o tym za艂o偶y艂em ju偶 miesi膮c temu, po prostu w moderatowni siedzia艂 :P.

Osek poda艂 miejsca i czas. Niech ka偶dy z Was wpisze si臋 do listy, gdzie chce jecha膰, kiedy dok艂adnie ma wolny termin i czego spodziewa si臋 po wyje藕dzie. Zapewne, 偶e nie wszystkim da si臋 dogodzi膰, ale mam nadziej臋, 偶e uda si臋 wykrystalizowa膰 jak膮艣 grup臋 na wyjazd :). List臋 mo偶ecie kopiowa膰 do swoich post贸w

1. Ric Simane - pocz膮tek lipca ci臋偶ko, najch臋tniej po 16 lipca do ko艅ca lipca. W sierpniu nie jestem w stanie powiedzie膰 czy b臋d臋 mia艂 w og贸le czas (my艣l臋, czy nie p贸j艣膰 sobie wtedy do pracy...)
Je艣li nie macie nic przeciwko du偶ej ilo艣ci m臋cz膮cych w臋dr贸wek po g贸rach, to ja proponuj臋 Tatry. Ale je艣li chcecie bardziej spokojny wyjazd, ja bardzo ch臋tnie powt贸rz臋 Z艂oty Stok :). Polcon opcjonalnie, je艣li nie da si臋 zorganizowa膰 Anduinowo w lipcu. Je艣li wyjazd w lipcu, to bez Izy si臋 nie ruszam ^^. Je艣li w sierpniu to i tak w lipcu pojad臋 gdzie艣 z Iz膮.
2. Osek - na razie brak szczeg贸艂贸w.
3. Confede - po 16 lipca, w sierpniu mo偶e by膰 r贸偶nie
Pasuj膮 Tatry, Z艂oty Stok i polcon
4. Iza - najch臋tniej 2. po艂owa lipca
Pasuj膮 Tatry lub inne g贸ry, mo偶e by膰 Z艂oty Stok.
5. Janek - z tego co wiem, to na razie wszystko ma wolne.
On by by艂 ch臋tny raczej jedynie, gdyby wypad by艂 w g贸ry. Nie jest na Anduinie, ale by艂 z nami rok temu i naprawd臋 sympatyczna osoba, kt贸ra wkr臋ci si臋 w nasz klimat :).
6. Eivel - 艣rodek lipca ma zaj臋ty, dopiero po 16 ma czas
7. Orion - najch臋tniej po 8. sierpnia
Byle nie Polcon...

Wst臋pnie chcia艂bym przedstawi膰 ofert臋, kt贸ra sprawdzi艂a si臋 rok temu, na mini wyje藕dzie Anduinowym (by艂y 4 osoby z Anduiny i jedna spoza). Byli艣my w Tatrach. S膮 naprawd臋 o wiele lepsze ni偶 Bieszczady. Noc kosztuje 25 z艂 w dobrych warunkach, a mo偶na znale藕膰 nawet i za 20 z艂. Jest tam o wiele lepsza infrastruktura, ogromna ilo艣膰 szlak贸w idealnych na jednodniowe wypady (po 7 latach je偶d偶enia po samej polskiej stronie znam mo偶e 2/3 z nich) i atrakcji. Cenowo mo偶na si臋 zmie艣ci膰 w 700 z艂 za 10 dni ( :!: ), licz膮c cen臋 dojazdu. Wa偶ne tylko, by mieszka膰 w domu wyposa偶onym w kuchni臋 dla go艣ci, wtedy obiady mo偶na robi膰 na miejscu, co daje spor膮 oszcz臋dno艣膰. Troch臋 kasy mog膮 kosztowa膰 dojazdy busami. I jeszcze bonus. Gdyby by艂o max 5 os贸b, to Janek mo偶e wzi膮膰 samoch贸d. Wtedy na miejscu zrobi si臋 sk艂adk臋 na paliwo i zapewne wyjdzie taniej, ni偶 op艂acanie autobus贸w, na kt贸re rok temu zesz艂a chyba 1/4 koszt贸w wydanych na miejscu (Czyli nie licz膮c dojazdu do zakopanego) :/.

Karkonosze te偶 s膮 spoko, ale tam nie podoba mi si臋 to, 偶e na jedn膮 miejscowo艣膰 przypada mo偶e z 4-5 szlak贸w po g贸rach i je艣li si臋 nie ma samochodu, to koniec atrakcji (no chyba, 偶e busami wsz臋dzie je藕dzi膰...).

BTW. Uwa偶am, 偶e ankieta powinna pozwala膰 na zaznaczenie kilku opcji, a nie tylko jednej :/. Mi tam na przyk艂ad kilka z tych pozycji pasuje :/.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Sob, 23 Cze 2012, 13:34 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 11 Mar 2007, 23:32
Ma艂a poprawka. Nadal najodpowiedniejszym terminem dla mnie jest nadal 17 lipca, ale mo偶e by膰 te偶 16.07. Wcze艣niej zjawie si臋 z tego wyjazdu lub jeden dzie艅 p贸藕niej :P.

Zolf / Sars'Dir / Igriz / Stefan Hiena Rych艂o

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Sob, 23 Cze 2012, 14:20 
Brodaty starzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 20 Lut 2007, 11:59
Miejscowo艣膰: Solstheim <3
Sierpie艅 siedz臋 w Wawie na praktykach, wi臋c pozostaje dla mnie lipiec, ale te偶 nie ca艂y, bo do 10 jeszcze w Krk siedz臋. Ponadto nie chcia艂bym zaraz po powrocie do Szn jecha膰 znowu gdzie艣. Innymi s艂owy szanse, 偶e pojad臋 gdzie艣 s膮 niezbyt du偶e.

Pozdrawiam

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 24 Cze 2012, 14:36 
Awatar u偶ytkownika

Zmodyfikowa艂em ankiet臋. Teraz ka偶dy z Was mo偶e zaznaczy膰 tyle opcji, ile mu pasuje oraz ewentualnie w ka偶dej chwili zmieni膰 g艂os, gdyby co艣 si臋 zmieni艂o.
PROSZ臉 ZWERYFIKOWA膯 SWOJE G艁OSY!

BTW. Nie zapominajcie o li艣cie. Zaktualizowana:
1. Ric Simane - pocz膮tek lipca ci臋偶ko, najch臋tniej po 16 lipca do ko艅ca lipca. W sierpniu nie jestem w stanie powiedzie膰 czy b臋d臋 mia艂 w og贸le czas (my艣l臋, czy nie p贸j艣膰 sobie wtedy do pracy...)
Je艣li nie macie nic przeciwko du偶ej ilo艣ci m臋cz膮cych w臋dr贸wek po g贸rach, to ja proponuj臋 Tatry. Ale je艣li chcecie bardziej spokojny wyjazd, ja bardzo ch臋tnie powt贸rz臋 Z艂oty Stok :). Polcon opcjonalnie, je艣li nie da si臋 zorganizowa膰 Anduinowo w lipcu. Je艣li wyjazd w lipcu, to bez Izy si臋 nie ruszam ^^. Je艣li w sierpniu to i tak w lipcu pojad臋 gdzie艣 z Iz膮.
2. Osek - na razie brak szczeg贸艂贸w.
On by by艂 ch臋tny raczej jedynie, gdyby wypad by艂 w g贸ry. Nie jest na Anduinie, ale by艂 z nami rok temu i naprawd臋 sympatyczna osoba, kt贸ra wkr臋ci si臋 w nasz klimat :).
Byle nie Polcon...
8. Idvar Hurd - druga po艂owa lipca, ale ma艂e szanse, 偶e w og贸le pojedzie

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 24 Cze 2012, 19:53 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Je艣li nie macie nic przeciwko du偶ej ilo艣ci m臋cz膮cych w臋dr贸wek po g贸rach, to ja proponuj臋 Tatry. Ale je艣li chcecie bardziej spokojny wyjazd, ja bardzo ch臋tnie powt贸rz臋 Z艂oty Stok . Polcon opcjonalnie, je艣li nie da si臋 zorganizowa膰 Anduinowo w lipcu. Je艣li wyjazd w lipcu, to bez Izy si臋 nie ruszam ^^. Je艣li w sierpniu to i tak w lipcu pojad臋 gdzie艣 z Iz膮.
2. Osek - w lipcu nie mog臋 w Z艂otym Stoku, bo mam zamieszanie na chacie(remoncik). Je艣li nie ustalimy do przysz艂ego tygodnia terminu to prawdopodobnie mog臋 mie膰 sierpie艅 zaj臋ty, bo za艂atwiam sobie praktyki(ale jest du偶a szansa, 偶e mi si臋 nie uda), ale na t膮 chwil臋 jest wolny. Tak偶e najlepsza opcja to by艂y by chyba ostatnie dni lipca, 17-27, co艣 ko艂o tego. Jesli Ricowi uda si臋 za艂atwi膰 co艣 do 30z艂/dob臋 w tatrach to mo偶e jak dla mnie zamawia膰 na 10 dni z miejsca.
On by by艂 ch臋tny raczej jedynie, gdyby wypad by艂 w g贸ry. Nie jest na Anduinie, ale by艂 z nami rok temu i naprawd臋 sympatyczna osoba, kt贸ra wkr臋ci si臋 w nasz klimat .
Byle nie Polcon...

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 24 Cze 2012, 21:27 
Awatar u偶ytkownika

Poni偶ej 30 z艂 za noc noc b臋dzie na bank, zreszt膮 dro偶szych ni偶 25 z艂 za noc nie mam zamiaru bra膰. Pogadam jeszcze z Jankiem, czy co艣 si臋 zmieni艂o.

Czyli jak na razie g贸ry na 17.07 pasuj膮 osobom: Ric, Osek, Confede, Iza, Eivel (by膰 mo偶e Janek i Orion).

No ok, poczekajmy jeszcze kilka dni, mo偶e co艣 si臋 zmieni, zobaczymy te偶 jak b臋dzie ze Z艂otym Stokiem, bo widz臋, 偶e te偶 mamy troch臋 ch臋tnych. Ja w mi臋dzyczasie zaczn臋 ju偶 si臋 rozgl膮da膰 za ofertami w Tatrach.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pon, 25 Cze 2012, 07:05 
Smok Nekromanta
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pi膮, 17 Gru 2010, 14:00
Tatry, najta艅szy dojazd wed艂ug mnie. XD
Ale mog膮 pojecha膰 po cenach zakwaterowa艅, wi臋c uwaga.

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Pon, 25 Cze 2012, 11:15 
Awatar u偶ytkownika

Toris napisa艂(a):
Ale mog膮 pojecha膰 po cenach zakwaterowa艅, wi臋c uwaga.

Mo偶e sprecyzuj, o co Ci chodzi. Jak by艂em 8 razy w Tatrach to ani razem nie zosta艂em "pojechany"...

BTW. Mam nadziej臋, 偶e w ankiecie wzi臋艂y udzia艂 jedynie osoby, kt贸re chc膮 jecha膰 z nami...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pon, 25 Cze 2012, 14:21 
Smok Nekromanta
Awatar u偶ytkownika

Chodzi mi o to, 偶e g贸rale s膮 艂asi na pieni膮dze, to drogo bior膮 za zakwaterowanie.
Raczej pojad臋, nie mam co robi膰 w Lipcu prawie. O ile (musz臋 to zrobi膰) zdam. ;)

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Pon, 25 Cze 2012, 14:47 
(al)chemik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 22 Sty 2007, 13:42
Miejscowo艣膰: krk
W moim przypadku dlugie, a tym bardziej kosztowne wyjazdy odpadaja. Zostalam calkowicie odcieta od dotychczasowego zrodla gotowki, nie pracuje, probujemy razem z narzeczonym odlozyc cokolwiek z powodow problemow mieszkaniowych. Jezeli juz mialabym gdzies jechac, to prawdopodobnie w postaci sparowanej- problem z urlopem i to, ze jezeli juz uda sie go otrzymac, chcielibysmy go wykorzystac na rowerowanie przez Polske, co juz jest tradycja mojego faceta.
Nie mniej Tatry bylyby dla mnie najwygodniejsze, prawdopodobnie ze wzgledow finansowych nie dalabym rade pojawic sie na dluzej niz 2-3 dni (weekend?).
Co do czasu, w czwartek koncze sesje- jesli na niczym noga mi sie nie poslizglela, to tylko odliczajac dni rekrutacji na II stopien. jesli nie, to cos tam ze wrzesnia. Bede pracowac, wiec wolalabym wiedziec wczesniej co planujecie i czy w ogole to moja skala (;

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 26 Cze 2012, 15:05 
Niepokalana dziewica
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 03 Wrz 2008, 18:51
Miejscowo艣膰: Gda艅sk
Je艣li kto艣 podjedzie do Gda艅ska, z okrzykiem "Get in! There is no time to explain!" i zawiezie mnie do was, to mog臋 si臋 pofatygowa膰.

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Wto, 26 Cze 2012, 19:23 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 29 Kwi 2008, 13:14
Miejscowo艣膰: Pozna艅
A ja z Yavinem mog臋 jecha膰 i na koniec 艣wiata

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 26 Cze 2012, 22:15 
Niepokalana dziewica
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 03 Wrz 2008, 18:51
Miejscowo艣膰: Gda艅sk
to wbijaj do 艂odzi w ten pi膮tek.

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: 艢ro, 27 Cze 2012, 12:52 
Smok Nekromanta
Awatar u偶ytkownika

Ja ju偶 odpadam. Poleg艂em na PNJA, jakim艣, k*a cudem.

Skasujcie wszystkie moje posty w tym temacie. :|

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: 艢ro, 27 Cze 2012, 14:34 
Son of Flames
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 15 Kwi 2007, 12:28
Miejscowo艣膰: Knur贸w
Je艣li nie macie nic przeciwko du偶ej ilo艣ci m臋cz膮cych w臋dr贸wek po g贸rach, to ja proponuj臋 Tatry. Ale je艣li chcecie bardziej spokojny wyjazd, ja bardzo ch臋tnie powt贸rz臋 Z艂oty Stok . Polcon opcjonalnie, je艣li nie da si臋 zorganizowa膰 Anduinowo w lipcu. Je艣li wyjazd w lipcu, to bez Izy si臋 nie ruszam ^^. Je艣li w sierpniu to i tak w lipcu pojad臋 gdzie艣 z Iz膮.
2. Osek - w lipcu nie mog臋 w Z艂otym Stoku, bo mam zamieszanie na chacie(remoncik). Je艣li nie ustalimy do przysz艂ego tygodnia terminu to prawdopodobnie mog臋 mie膰 sierpie艅 zaj臋ty, bo za艂atwiam sobie praktyki(ale jest du偶a szansa, 偶e mi si臋 nie uda), ale na t膮 chwil臋 jest wolny. Tak偶e najlepsza opcja to by艂y by chyba ostatnie dni lipca, 17-27, co艣 ko艂o tego. Jesli Ricowi uda si臋 za艂atwi膰 co艣 do 30z艂/dob臋 w tatrach to mo偶e jak dla mnie zamawia膰 na 10 dni z miejsca.
On by by艂 ch臋tny raczej jedynie, gdyby wypad by艂 w g贸ry. Nie jest na Anduinie, ale by艂 z nami rok temu i naprawd臋 sympatyczna osoba, kt贸ra wkr臋ci si臋 w nasz klimat .
Byle nie Polcon...
9. Zeben - w tej chwili jeszcze wszystko wolne wi臋c mog臋 si臋 do Was dostosowa膰 ;) ale w ci膮gu tygodnia, mo偶e dw贸ch b臋dziemy ustala膰 ze znajomymi inny wyjazd wi臋c je偶eli do tego czasu nie ustalimy czego艣 Anduinowego to z moim udzia艂em mo偶e by膰 r贸偶nie.. Gdzie? G贸ry - a dalej bez znaczenia, Stok 艣wietna miejsc贸wka ale i w inne g贸ry mo偶emy si臋 wybra膰, byle by艂o gdzie pochodzi膰 :) co do PolCon'u to jestem na 'nie'.

I was born to burn...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 27 Cze 2012, 16:34 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Byle nie Polcon...
9. Zeben - w tej chwili jeszcze wszystko wolne wi臋c mog臋 si臋 do Was dostosowa膰 ale w ci膮gu tygodnia, mo偶e dw贸ch b臋dziemy ustala膰 ze znajomymi inny wyjazd wi臋c je偶eli do tego czasu nie ustalimy czego艣 Anduinowego to z moim udzia艂em mo偶e by膰 r贸偶nie.. Gdzie? G贸ry - a dalej bez znaczenia, Stok 艣wietna miejsc贸wka ale i w inne g贸ry mo偶emy si臋 wybra膰, byle by艂o gdzie pochodzi膰 co do PolCon'u to jestem na 'nie'.
10. Zb贸jA艣 - po 12 lipca mo偶e jecha膰 wsz臋dzie. Z powod贸w finansowych bardziej woli Z艂oty Stok ni偶 Tatry, ale mo偶e g艂odowa膰(hahaha) przez miesi膮c i jecha膰. Polcon to raczej opcja ostateczna

Ric - najlepiej ju偶 szukaj i podaj tutaj do ko艅ca tego tygodnia jakie艣 noclegi na 17-27 lipca w Tatrach, bo jak wida膰 ta opcja jest najch臋tniej brana pod uwag臋 i ka偶da inna jest obarczona znacznie mniejsz膮 frekwencj膮. Ja w tym terminie nie wezm臋 auta, bo jest mojej mamie potrzebne, wi臋c b臋dziemy musieli si臋 busami wozi膰. Chyba, 偶e j膮 jako艣 przekonam, 偶e nie jest jej potrzebne.

Je偶eli chodzi o Z艂oty Stok, to Zb贸jA艣 odda swoje pi臋terko na czas zjazdu :) Pomie艣ci si臋 spokojnie 10 os贸b.

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 27 Cze 2012, 21:12 
Typowy leming
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 08 Sty 2012, 17:02
Miejscowo艣膰: 艁贸d藕
YavinLeCretin napisa艂(a):
to wbijaj do 艂odzi w ten pi膮tek.
Co ty b臋dziesz robi艂 w 艁odzi w pi膮tek? 8)

Ja na wszelkie wyjazdy odpadam, pracuj臋 ca艂e wakacje :)

Danger? Hah! I walk on the wild side! I laugh in the face of danger! Ha! Ha! Ha!

Wioska: Senzavir "Aval" Seremeneth
Magiczny Spisek: Nasira Hariri

G贸ra
Offline Profil  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3  Nast臋pna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: