Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: 艢ro, 17 Lip 2019, 09:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Sariel's desert
PostWys艂any: Czw, 29 Lip 2010, 21:30 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pi膮, 23 Lip 2010, 12:21
Miejscowo艣膰: Gniezno/Katowice
Z lekkim zawstydzeniem, ale z du偶膮 doz膮 nadziei na dobre przyj臋cie:
(Nie chc臋 zach臋ca膰, ale ostrzec musz臋 - uwaga! Wszechobecna golizna i fruwaj膮ce cyce!)

LINEART:
Dolly
Tusz na kolorowym kartonie. ACEO card. Czyli co艣 wielko艣ci 5x7cm, bardzo malutkie^^" M贸j dollfie OC

Pearls
O艂贸wek B2 w szkicowniku. Jako艣膰 masakryczna, ale nic nie poradz臋, 偶e skaner mnie nie kocha>.> Taki sobie szybki szkic^^"

Faces
O艂贸wek na 偶贸艂tej kartce A3. Jako艣膰 te偶 do kitu. Wisi teraz u mnie nad 艂贸偶kiem. Mia艂am sporo zabawy i jednocze艣nie pracy nad nimi^^'

Summer
O艂贸wek na kartce A4. Szybki szkic, pod wp艂ywem weny kapeluszowej^^' Jestem w trakcie kolorowania go w programie graficznym^^' Ale co艣 mi nie idzie xD

AKWARELE:
Zimowego dnia
Stara praca, robiona suchymi akwarelami na kartce A4. Mam do niej jaki艣 dziwny sentyment^^"

Hu艣tawki nastrojowe
Najpierw by艂 sam lineart, a potem zosta艂am u kole偶anki na ca艂y dzie艅 sama i stwierdzi艂am, 偶e podkradn臋 jej akwarelowe kredki^^' Dollfie OC.

Nightmares
Kolejny ACEO. Trafi艂 ostatecznie do portfela przyjaciela^^" Ci臋偶ko si臋 maluje detale na tak niewielkiej powierzchni... Ale nie wysz艂o 藕le^^'

NEW!Sunset girlNEW!
Farby akwarelowe suche i z tubki, kredki akwarelowe i kredka br膮zowa. Format A3 na kartonie.

NEW!Sunrise girlNEW!
Farby akwarelowe suche i z tubki, kredki akwarelowe i kredka fioletowa. Format A3 na kartonie.

AKRYLE:
Ruda
Farby akrylowe, akwarele, kredki i tusz w sumie xD Na formacie A3. Jeszcze kiedy艣 dorobi臋 jej t艂o, ale to jak mnie przyci艣nie. Chocia偶 najpewniej zrobi臋 j膮 od nowa. Zamys艂 mi si臋 podoba^^'

DIGITAL:
Sky
Stworzone w ca艂o艣ci w programie graficznym art rage. Sprawdza艂am, co mog臋 wykombinowa膰 stencilsami i wysz艂o mi zadowalaj膮co^^'

Sunset
R贸wnie偶 stworzone w art rage'u przy pomocy stencils贸w i w艂asnej wyobra藕ni^^' Podoba mi si臋 ciep艂o kolor贸w. Ci臋偶ko jest tak naprawd臋 odda膰 zach贸d s艂o艅ca^^'

NEW!Night is closeNEW!
Stworzone w art rage'u, zaj臋艂o ok. 2 godzin, ale to przez g艂upie pr贸by xD 3 razy si臋 bawi艂am od pocz膮tku ^^" Zrobione dla mojego dobrego kolegi, kt贸ry przypomnia艂 si臋, 偶e mia艂am co艣 dla niego narysowa膰 #.#

Libido
Zacz臋艂o si臋 od lineart'a, a potem postanowi艂am go pokolorowa膰 w art rage'u. T艂o robi艂a moja znajoma, gdy偶 ja nie mia艂am tego gwiazdkowego stencilsa. Lineart te偶 m贸j^^" Tak naprawd臋 art rage nie nadaje si臋 do kolorowania xD

Mam nadziej臋, 偶e nie zanudzi艂am^^" Naprawd臋 wybra艂am niewielk膮 ilo艣膰, tak tylko, 偶eby pokaza膰, 偶e ja te偶 czasem co艣 tam sobie grychmol臋^^" Enjoy?XD

Ostatnio edytowany przez Sariel Nie, 26 Wrz 2010, 21:18, edytowano w sumie 2 razy

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Sariel's desert
PostWys艂any: Czw, 29 Lip 2010, 22:10 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 11 Mar 2009, 18:14
Miejscowo艣膰: Bydgoszcz
To jest sztuka na wy偶szym poziomie. Jestem dumny z siebie 偶e do偶y艂em czas贸w gdy na anduinie kto艣 rysuje w ten niezwyk艂y ju偶 spos贸b.

Sk膮d pomys艂y?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 30 Lip 2010, 07:03 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Podoba mi si臋 najbardziej pierwsze, ostatnie oraz niebo. To wysz艂o znakomicie. Ale reszta ju偶 tak mniej zachwyca. Wida膰, ze malujesz tak prosto, bez zb臋dnych szczeg贸艂贸w, no i czasami nierealnie. Zupe艂nie przeciwnie do Rica, kt贸ry bawi si臋 w detale i dobre odwzorowanie proporcji.

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 30 Lip 2010, 10:15 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Sza艂as: odpowiem kolokwialnie: z dupy xD Serio. Po prostu... bior臋 kartk臋 i rysuj臋^^" Chocia偶 nie wszystkie prace, niekt贸re s膮 przemy艣lane. Jednak odchodz臋 od tego toru, kiedy planowa艂o si臋 co do kreseczki. Detale zawsze dopieszczam na ko艅cu.

Osek: huh... dzi臋kuj臋^^" Co do proporcji i detali: najgorzej idzie mi i tak z t艂ami. Teraz wzi臋艂am si臋 na spos贸b i zrobi艂am seri臋 obraz贸w akwarelowych na formacie A3, gdzie t艂em s膮 po prostu w艂osy xD Jak b臋d臋 mia艂a jaki艣 dobry aparat to zrobi臋 zdj臋cia^^' Proporcje staram si臋 zachowa膰, ale jak widzisz wi臋kszo艣膰 moich prac to kobiety. Odwzorowuj臋 je w miar臋 na sobie, ale ostatnio prze偶y艂am szok, bo si臋 np. dowiedzia艂am, 偶e wcale nie mam ma艂ego biustu, a tak zawsze uwa偶a艂am i dlatego one maj膮 takie malinki _-_' No i lubi臋 d艂ugie nogi ;3 Z detalami zale偶y jak mi si臋 chce^^"

Jejku, dzi臋kuj臋 wam za takie mi艂e przyj臋cie^^' Tak si臋 ba艂am, a jednak nie by艂o czego xD

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 30 Lip 2010, 11:09 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
No nie by艂o czego :P Nie jeste艣my przecie偶 band膮 szydz膮cych krytyk贸w ;)

Mnie og贸lnie podoba si臋 taka sztuka. Nie przesadzony nierealizm, prosta kreska. Tak jak Confede, z tym, 偶e on troch臋 za bardzo komiksowo jak dla mnie rysuje, Ty cieniujesz i w og贸le ;)

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 30 Lip 2010, 11:52 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Staram si臋 cieniowa膰 xD Po tylu latach, still, to dla mnie czarna magia^^' Nigdy nie uda艂o mi si臋 wykszta艂ci膰 mangowej kreski, cho膰 zacz臋艂am rysowa膰 w艂a艣nie przez mangi^^' No c贸偶...
Moim ukochanym malarzem w ko艅cu jest sam Salvador Dali. Wida膰 jego nazwisko na kartce szkicownika przy "pearls". Dosta艂am od przyjaci贸艂ki na urodziny@.@ Ma "kuszenie 艣w. Antoniego" na ok艂adce@.@

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Sob, 31 Lip 2010, 01:20 
Mieszkaniec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Gru 2008, 12:33
http://fc08.deviantart.net/fs38/i/2008/ ... rielka.jpg
Wygl膮da jak zdj臋cie.
http://fc06.deviantart.net/fs39/i/2008/ ... rielka.jpg
A to jak ok艂adka ksi膮偶ki dla dzieci.

Cytuj:
dollfie

To magiczne s艂owo...!

O bella ciao! Bella ciao! Bella ciao, ciao, ciao!
<3

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Sob, 31 Lip 2010, 09:43 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Dzi臋kuj臋;3
Te偶 lubisz dollfiaczki?:> Ja jeszcze 偶adnego nie mam, ale na razie nie zbieram xD Mia艂abym kr贸liczk臋, kole偶anka chcia艂a dla mnie zrobi膰, ale ostatecznie zrezygnowa艂am. Ona z 偶ywicy je tworzy, 偶eby nie by艂o xD

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Sob, 31 Lip 2010, 14:31 
Mieszkaniec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Gru 2008, 12:33
Kr贸liczek-handmade? Hmm, ile kole偶anka za niego chcia艂a? :)
Ja te偶 kocham dollfiaczki, oczywi艣cie. Mam Shoyo z DZ, jest u mnie od tygodnia, jeszcze nawet makija偶u nie ma. :)

O bella ciao! Bella ciao! Bella ciao, ciao, ciao!
<3

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Wto, 03 Sie 2010, 13:34 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

uuu... chcia艂abym kiedy艣 zrobi膰 makija偶 dollfiakowi.
ode mnie chcia艂a wtedy chyba tak do 200 z艂. ale teraz mo偶e chcie膰 za nie wi臋cej, bo jako艣ciowo s膮 lepsze^^' a na forum si臋 zapisa艂a艣 dollfiakowe?
http://marti.presents.pl/dollfie-forum/index.php

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 11 Sie 2010, 11:55 
Niepokalana dziewica
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 03 Wrz 2008, 18:51
Miejscowo艣膰: Gda艅sk
Musz臋 przyzna膰 - masz talent! Szczeg贸lnie zachwyci艂y mnie twoje prace na sprz臋cie elektronicznym.

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Pi膮, 13 Sie 2010, 12:37 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Yavin, takie s膮 proste do zrobienia^^ Talentu nie mam, jestem raczej rzemie艣lnikiem^^'

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 13 Sie 2010, 23:47 
En Taro Tassadar!
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 22 Cze 2008, 23:36
Miejscowo艣膰: Sosnowiec
Lineart: Dobry, naprawd臋 dobry wida膰 umiej臋tno艣ci i prac臋, ale za to pr贸ba przedstawienia niczego, suchy pomys艂, nudny.

Reszta: Kiepski. Naprawd臋 kiepski. Wida膰 pomys艂 i ch臋膰, nie wida膰 nic wi臋cej, ma dusz臋, jako艣膰 wykonania za to poni偶ej krytyki z rodzaju: nie potrafi臋 ale i tak zrobi臋.

Tornado:
Felix Craws - Gryzie Piach pod rosendale
Murphy Connor - Gryzie piach pod dollhouse

SC2: FelixCraws - Protoss ground forces commander

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Sob, 14 Sie 2010, 08:16 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 03 Lut 2010, 21:55
Miejscowo艣膰: Szczecin
Prace cyfrowe (widoki) naprawd臋 ok. Dobry dob贸r barw, poza tym narysowa艂a艣 ciekawie ptaki :)
Prace prezentuj膮ce ludzi/postacie z obrysem - tu trzeba by poduczy膰 si臋 nieco anatomii, ale jeste艣 na dobrej drodze :}

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Sob, 14 Sie 2010, 09:20 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 29 Kwi 2008, 13:14
Miejscowo艣膰: Pozna艅
Izora napisa艂(a):
tu trzeba by poduczy膰 si臋 nieco anatomii

Wi臋kszo艣膰 wygl膮da na surrealizm jednak, wi臋c my艣l臋 偶e przestrzeli艂a艣 : P Lepiej sama si臋 zabierz bo za rzadko wstawiasz rzeczy.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Nie, 15 Sie 2010, 10:42 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Num, Ptakub ma racj臋^^" One celowo s膮 takie, anatomi臋 jednak mimo wszystko znam xD

Darc: ci膮gle si臋 ucz臋. Dzi臋kuj臋^^'

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 08 Wrz 2010, 12:29 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Wybaczcie, 偶e post pod postem, ale nadesz艂y dwie nowe prace. W ko艅cu mia艂am aparat, 偶eby zrobi膰 zdj臋cia^^" Tak wi臋c witam s艂o艅ca! Ale 偶eby nowe osoby nie musia艂y wy艂awia膰 moich prac z tysi膮ca post贸w, zedytuj臋 pierwszego posta^^ Zapraszam;3

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Sob, 23 Pa藕 2010, 11:54 
(al)chemik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 22 Sty 2007, 13:42
Miejscowo艣膰: krk
Powiem Ci, 偶e bawisz si臋 w konwencj臋 do kt贸rej mam pewn膮 s艂abo艣膰, bo pr贸cz prac realistycznych, kt贸re podziwiam, a autorom zazdroszcz臋- to bardzo lubi臋 w艂a艣nie taki surrealizm.
Nie potrafi臋 oceni膰 prac cyfrowych, bo zupe艂nie si臋 na tym nie znam. Mog臋 jedynie powiedzie膰, 偶e s膮 przyjemne dla oka, fajnie nastrajaj膮, maj膮 艂adne kolory i plan.
Natomiast je艣li chodzi o prace tradycyjne, to moim faworytem jest 'Dolly'. Tej pracy spokojnie mo偶na zazdro艣ci膰 i gdy zacz臋艂am przegl膮da膰 najpierw ten topic, to w艂a艣ciwie wr臋cz mnie ta praca zdo艂owa艂a.
Szkoda tylko, 偶e nie do ko艅ca radzisz sobie z rysowaniem ca艂ych postaci (ku藕w, ja tez tego nie umiem) i mnie osobiscie przeszkadza spos贸b kolorowania prac, gdzie wida膰 wp艂ywy anime/mangi.

Poza tym mam jedno pytanie, mo偶e nie do ko艅ca zwi膮zane z Twoimi grafikami:
Cytuj:
dollfie

Czym to si臋 kulturowo r贸偶ni od naszych porcelanowych laleczek? To chyba ten sam odpowiednik, huhm?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pon, 25 Pa藕 2010, 19:50 
Wingless Dragonfly
Awatar u偶ytkownika

Dollfie s膮, kochanie, zrobione z 偶ywicy. Maj膮 otwierany ty艂 g艂owy, mo偶na wymienia膰 im dzi臋ki temu oczy, zmienia膰 peruczki. No i maj膮 jointy, kt贸re pozwalaj膮 im si臋 "porusza膰". Do tego to g艂贸wnie Koreai艅ski wynalazek i jedne z ta艅szych kosztuj膮 jakie艣 2 tys^^ Wi臋c reasumuj膮c, r贸偶ni膮 si臋 jak woda i sok xD Niby to samo, ale jednak nie.

I dzi臋kuj臋 bardzo;3 Aczkolwiek nie widz臋 nigdzie problem贸w z rysowaniem ca艂ych postaci?oO"

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: