Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: 艢ro, 22 Maj 2019, 18:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Galeryja Soska ^^
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 11:09 
Przybysz
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 16 Sty 2008, 22:00
Miejscowo艣膰: Zamo艣膰
Mhm, a wi臋c na wst臋pie zaznacz臋, i偶 swoje prac臋 wystawiam na deviantarcie, jednak nie ka偶dy mo偶e tam komentowa膰, wi臋c tutaj wrzuc臋 par臋 egzemplarzy. Wi臋cej znajdziecie tutaj
Bestia
Klik
Moja ostatnia praca na tablecie... C贸偶 nie wygl膮d tak jak mia艂 ale jestem pocz膮tkuj膮cym u偶ytkownikiem tableta...
Smutek
Klik
Wcze艣niejsza praca na tablecie, do tego szybka, bo ledwo p贸艂 godziny mi zaj臋艂o...
Krasnolud
Klik
Co艣 z czego jestem dumny. Krasnolud technolog, nad kt贸rym sp臋dzi艂em oko艂o 4 godziny, a to wina sposobu cieniowania. Ale i tak chyba nie藕le wygl膮da, nieprawda偶?
Zuyyyyy
Klik
Mhm... Czarny charakter z komiksu, kt贸ry planuje na przysz艂o艣膰. Hmm... Chyba jest magiem :p.
Cz艂owiek z g贸r
Klik
Cz艂owiek z g贸r, tudzie偶 jakiego艣 zimnego regionu 艣wiata.
Jaszczurolud
Klik
Jaszczurolud... W sumie nie wiem co mnie nak艂oni艂o do narysowania go.
Marzenia Tadeusa
Klik
Art przedstawiaj膮cy marzenia Tadeusa, chomikoluda z komiksu RPG-owcy. Jest on 艂otrzykiem, kt贸ry pragnie zosta膰 assassinem ;p.
Ninja
Klik
...W sumie nie wiem co napisa膰...
Szkic Geralta
Klik
Szkic tego s艂awnego wied藕mina. Dlaczego tylko szkic? Bo uzna艂em, 偶e b臋dzie on lepiej wygl膮da艂 ni偶 poprawiony cienkopisem.

Ostatnio edytowany przez Sosuke, Czw, 17 Sty 2008, 18:56, edytowano w sumie 1 raz

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 18:23 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 11 Mar 2007, 23:32
Masz ca艂kiem dobry styl :). Dobre cieniowanie i do tego mangowy smaczek ^^. Najbardziej chyba podoba mi sie ten krasnolud, ale ma co do niego pytanie. On ma karabin maszynowy zamiast nogi ?

P.S.: Drugi link chyba nie dzia艂a. Poza tym m贸g艂by艣 tez da膰 oddzielnie link do swojej galerii na Deviant arcie, bo jak widz臋 wszystkie obrazki s膮 zamieszczone na ich serwerach :) .

Zolf / Sars'Dir / Igriz / Stefan Hiena Rych艂o

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 18:57 
Przybysz
Awatar u偶ytkownika

Link do drugiego obrazka poprawiony. Thx za powiadomienie. A do deviantarta link w ko艅cu da艂em...
Cytuj:
Wi臋cej znajdziecie tutaj

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 21:33 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Wida膰 mamy na forum kolejn膮 uzdolnion膮 osob臋. Twoje rysunki bardzo mi si臋 podobaj膮. Taki prosty, ale zarazem bardzo szczeg贸艂owy. A krasnolud oczywi艣cie najlepszy.

BTW. Ile 艣rednio zajmuje Ci zrobienie takiego rysunku?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 21:35 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
艁adne, bardzo podoba mi si臋 jak rysujesz nogi, s膮 艣wietne;) 膰wicz i rysuj,mo偶e stworzysz co艣 wielkiego(nowy styl malarski) :D

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 22:31 
Przybysz
Awatar u偶ytkownika

Cytuj:
Ile 艣rednio zajmuje Ci zrobienie takiego rysunku?

Zale偶y od rysunku, ale tak u艣redniaj膮c to oko艂o dw贸ch godzin.
Cytuj:
艁adne, bardzo podoba mi si臋 jak rysujesz nogi, s膮 艣wietne;) 膰wicz i rysuj,mo偶e stworzysz co艣 wielkiego(nowy styl malarski)

Dzi臋kuje. :) Staram si臋 jak mog臋, ale teraz mam mniej czasu na wszystko, gdy偶 musz臋 si臋 przygotowywa膰 do testu gimnazjalnego i testu przed bierzmowaniem :(.
Cytuj:
On ma karabin maszynowy zamiast nogi ?

Hmm... w sumie to sam nie wiem. To chyba co艣 podobne do kuli (wiesz tak膮 co si臋 podpiera) tyle 偶e przymocowane i opancerzone :p

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 23:22 
Husarz
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 04 Lut 2007, 21:58
Miejscowo艣膰: Z negatora.
O, nawet 艂adne rysunki. Tylko czasami nieproporcjonalne, np Lizardian ma takie patyczakowate r臋ce, troche nie pasuj膮ce do ca艂o艣ci. Ale rszta 艂adna, najlepiej wyszed艂 krasnolud i ten pierwszy obrazek. Mo偶e nawet zg艂osz臋 si臋 do Ciebie aby艣 narysowa艂 co艣 dla mnie, bo ju偶 przeszed艂em przez kilku rysownik贸w ale zawsze si臋 okazywa艂o, ze ostatecznie i tak zam贸wionej pracy nie dostwa艂em cho膰by nie wiem jak przysi臋gali, ze narysuja dla mnie i nie wystawi膮 do wiatru :P

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Czw, 17 Sty 2008, 23:25 
forty six&2
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 30 Maj 2007, 20:01
Miejscowo艣膰: other side /p-艅/
Heos napisa艂(a):
bo ju偶 przeszed艂em przez kilku rysownik贸w ale zawsze si臋 okazywa艂o, ze ostatecznie i tak zam贸wionej pracy nie dostwa艂em cho膰by nie wiem jak przysi臋gali, ze narysuja dla mnie i nie wystawi膮 do wiatru :P
to jakas aluzja? (; (ale obieca艂am to narysuj臋 tylko tak jak m贸wi艂am sesja mnie gn臋bi i p贸ki co przez ni膮 nie dosypiam wi臋c prosz臋 o wybaczenie i zrozumienie)

a co do rysunk贸w to si臋 ciekawie zapowiadaj膮. troch臋 proporcje si臋 sypi膮 ale bardzo fajnie 偶e bawisz si臋 w szczeg贸艂y (ja zwykle przy tym wymi臋kam q: )

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Galeryja Soska ^^
PostWys艂any: Pon, 13 Maj 2019, 10:31 
Osadnik

Do艂膮czenie: Pon, 18 Mar 2019, 09:12
Fajny styl, podoba mi si臋 ;)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: