Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pon, 21 Pa藕 2019, 05:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Sztuki plastyczne
PostWys艂any: Wto, 25 Wrz 2012, 19:59 
Osadnik

Do艂膮czenie: Nie, 15 Kwi 2012, 12:56
Temat szeroki i g艂臋boki niczym wody Belegaeru, a s膮dz膮c po przepe艂nieniu dzia艂u 'Wasza tw贸rczo艣膰' r贸wnie偶 nieobcy
wielu mieszka艅com Anduiny. A wi臋c...jaki jest Wasz stosunek do sztuk wizualnych? Czy kt贸ra艣 z plastycznych dziedzin
jest Wam szczeg贸lnie bliska? Macie mo偶e ulubiony okres w historii malarstwa, rze藕by czy architektury, ulubiony styl, ulubionych artyst贸w, techniki? Tworzycie czy interesujecie si臋 sztuk膮 czysto teoretycznie? Zapraszam do dyskusji ;)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Sztuki plastyczne
PostWys艂any: 艢ro, 26 Wrz 2012, 08:16 
Typowy leming
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 08 Sty 2012, 17:02
Miejscowo艣膰: 艁贸d藕
Ze sztuk膮 dawniejsz膮 mam generalnie problem; Z jednej strony jestem wielkim mi艂o艣nikiem romantyzmu jako epoki (i zdarza艂o mi si臋 nie raz si臋ga膰 do utwor贸w tego okresu kt贸re wykracza艂y daleko poza lektury szkolne), z drugiej - mnie osobi艣cie ogl膮danie obraz贸w straszliwie nudzi (zdj臋膰 zreszt膮 te偶 ;) ); Z literatur膮 jest inaczej, dlatego z przyjemno艣ci膮 czytam Byrona, Shelley czy S艂owackiego. Ale 偶e ma by膰 o sztukach plastycznych... :) W sumie z malarstwa, poza klasykami romantyzmu (np. Friedrich), zdarzy艂o mi si臋 pozna膰 lepiej tylko Siudmaka (faktycznie jego tw贸rczo艣膰 przypad艂a mi do gustu), tak偶e nie specjalnie mam pole do wypowiedzi ;)

Danger? Hah! I walk on the wild side! I laugh in the face of danger! Ha! Ha! Ha!

Wioska: Senzavir "Aval" Seremeneth
Magiczny Spisek: Nasira Hariri

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Czw, 27 Wrz 2012, 09:55 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Zainteresowanego sztuk膮 mnie nazwa膰 nie mo偶na, jednak co艣 tam widzia艂em i co艣 tam wiem.
Jesli chodzi o wsp贸艂czesnych tw贸rc贸w, to bardzo trafia do mnie swoimi pracami, zar贸wno malarskimi, jak i fotograficznymi, Zdzis艂aw Beksi艅ski. Jako fotograf stworzy艂, jak dla mnie, najlepsze zdj臋cia jakie widzia艂em, kt贸re by艂y nie tyle dobre technicznie, co koncepcyjnie. Stosuj膮c rozmaite techniki potrafi艂 stworzy膰 co艣, co, jak dla mnie, wykracza poza robienie zdj臋膰. Jako malarz z kolei uj膮艂 mnie klimatami grozy i 艣mierci, kt贸re nie raz zainspirowa艂y mnie muzycznie.

Je艣li chodzi o tw贸rc贸w dawnych, to od zawsze wielbi艂em Michan艂a Anio艂a, g艂贸wnie za freski, kt贸re mia艂em okazj臋 zobaczy膰 na 偶ywo, ale tak偶e za dzie艂a architektoniczne, czy rze藕biarskie.

Je艣li chodzi o konkretne dzie艂a, to podziwiam Panoram臋 Rac艂awick膮. Rozmiarem i realizmem powali艂a mnie na kolana.

Okresu jakiego艣 ulubionego nie mam, raczej co mi wpadnie w oko i co si臋 spodoba.

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Czw, 29 Sie 2019, 18:48 
Przybysz

Do艂膮czenie: Czw, 29 Sie 2019, 18:19
艢wietna sprawa

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: