Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Nie, 08 Gru 2019, 13:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Urodziny Anduiny
PostWys艂any: Nie, 16 Gru 2007, 22:13 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
Je艣li si臋 dobrze nad tym zastanowi膰, to Anduina ma ju偶 prawie rok. Jak sprawdzi艂em 2. (bo pierwszego nie ma) temat na forum pochodzi z 6 stycznia. Czyli nied艂ugo b臋dziemy mogli ju偶 艣wi臋towa膰 narodziny naszego foirum ^^. Mam tylko pytanie do admin贸w. W panelu powinno pewnie pisa膰, kiedy dok艂adnie powsta艂o forum. Tak to ustali si臋 konkretn膮 dat臋 powstania Anduiny :).

Ostatnio edytowany przez Ric Simane Czw, 17 Sty 2008, 16:31, edytowano w sumie 2 razy

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pon, 17 Gru 2007, 19:05 
Ksi臋ciunio
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 30 Gru 2006, 15:31
30 Gru 2006 - Data zarejestrowania pierwszego u偶ytkownika (czyli Fudge'a). Pierwszy u偶ytkownik jest rejestrowany automatycznie przy instalacji skryptu forum, dlatego ta data jest jednocze艣nie dat膮 urodzenia Anduiny ;)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Wto, 18 Gru 2007, 20:44 
Brzydal
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 30 Gru 2006, 11:36
Miejscowo艣膰: Anduina
Troch臋 czasu zaj臋艂o przed pojawieniem si臋 pierwszych u偶ytkownik贸w (r贸偶ne prace na forum po instalacji skryptu), niemniej oficjalna data powstania forum to 30 Grudnia 2006. B臋dziemy w jaki艣 spos贸b 艣wi臋towa膰? :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: 艢ro, 19 Gru 2007, 17:13 
Awatar u偶ytkownika

Nie wiem. Wypada艂oby co艣 zrobi膰. Hm... jakie艣 pomys艂y? Mo偶e co艣 dla forum? A mo偶e forum zrobi co艣 dla nas? :) Przedtem mia艂em jaki艣 pomys艂, teraz wylecia艂 mi z g艂owy. Mo偶e po prostu z艂o偶ymy jej 偶yczenia?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 21 Gru 2007, 22:14 
Tajny wsp贸艂pracownik

Do艂膮czenie: Wto, 12 Cze 2007, 20:52
Miejscowo艣膰: Wroc艂aw
wyslijcie kazdemu userowi koszulke / smycz ;P

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 21 Gru 2007, 22:18 
Ksi臋ciunio
Awatar u偶ytkownika

Heh. Pomys艂 ciekawy, ale ze wzgl臋d贸w materialnych - nierealny. Przynajmniej p贸ki co. Kto wie, mo偶e na X lecie... :D

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 21 Gru 2007, 22:54 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
albo bonusy do postaci na forum ;) u偶ytkownici by si臋 pewnie bardzo ucieszyli ;)

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 21 Gru 2007, 22:58 
Tajny wsp贸艂pracownik

mam nadzieje ze zartujesz z tmy wyzej ;P jesli nie to dla mnie totalnie bez sensu ;) jak nie zartujesz to sie wtedy rozpisze ;P

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 21 Gru 2007, 23:05 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

hmm... tak na serio to mo偶e jaka艣 loteria z nagrodami czy co艣 ;) g艂贸wna nagroda to super extra ranga :D

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Pi膮, 21 Gru 2007, 23:09 
Tajny wsp贸艂pracownik

oo ten pomysl dobry ... ale mialby sens tylko jak ta ranga byla by kolorowa ( np niebieska ) cos ala Przyjaciel ;) ... bo jak by nie byla to traci to sens jak kazdy moze miec range jaka chce od 10 postow ;)

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 22 Gru 2007, 10:55 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

no w艂a艣nie, taka jak膮艣 bajeranck膮. jakiej nikt nie mo偶e mie膰.

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Sob, 22 Gru 2007, 16:34 
Awatar u偶ytkownika

Osek napisa艂(a):
hmm... tak na serio to mo偶e jaka艣 loteria z nagrodami czy co艣 Wink g艂贸wna nagroda to super extra ranga Very Happy

Jak Ty to sobie wyobra偶asz? Jakie艣 losowanie, czy jak? :/

Osek napisa艂(a):
no w艂a艣nie, taka jak膮艣 bajeranck膮. jakiej nikt nie mo偶e mie膰.

Tak膮 jak "Super-Mega-Hiper-Madafaka"? Ee... Przecie偶 mo偶ecie mie膰 ka偶d膮 rang臋, wystarczy napisa膰 do admina o zmian臋. Jednymi rangami, do kt贸rych nie macie dost臋pu, sa rangi w stylu administrator/moderator forum i tym podobne ;). Zreszt膮 kto by chcia艂, by mu zamieniono jego w艂asn膮, wymy艣lon膮 przez siebie rang臋, na jak膮艣 inn膮? :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 23 Gru 2007, 01:12 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

No w艂a艣nie losowanie;)
A w艂a艣nie to mia艂aby by膰 taka wybajerzona, kolorowa i wog贸le taka, 偶eby si臋 graficznie odr贸偶nia艂a.( nawet mog艂aby d藕wi臋ki wydawa膰 :D )

Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 23 Gru 2007, 09:29 
Ksi臋ciunio
Awatar u偶ytkownika

Hmm... Jako艣 sceptycznie podchodz臋 do tego pomys艂u. Taka ranga powinna by膰 dawana za jakie艣 specjalne zas艂ugi albo chocia偶 zwyci臋stwo w konkursie, a nie na bazie losowania. Poza tym na jak d艂ugo mia艂aby by膰 taka ranga dawana? Do nat臋pnego losowania? Na p贸艂 roku? Na miesi膮c?

Osek napisa艂(a):
nawet mog艂aby d藕wi臋ki wydawa膰

To chyba by艂oby ju偶 pokolorowane zbyt jaskrawymi kredkami...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 30 Gru 2007, 19:00 
Ksi臋ciunio
Awatar u偶ytkownika

No wi臋c nadszed艂 ten dzie艅. To w艂a艣nie dzisiaj mija rok od za艂o偶enia Anduiny. Nie b臋dziemy jako艣 nadzwyczajnie celebrowa膰 tej okazji, ale pozwol臋 sobie komentowa膰 ostatnie 365 dni.

Na pocz膮tku przypomn臋, 偶e Anduina nie jest pierwszym forum, jakie za艂o偶yli艣my wraz z Fudgem. Poruszali艣my ju偶 r贸偶ne tematyki, od komputer贸w po futbol. Niestety naj偶ywotniejszy z naszych projekt贸w przetrwa艂 zdaje si臋 4-5 misi臋cy, wi臋c Anduina jest pod tym wzgl臋dem rekordzistk膮... chocia偶 niewiele brakowa艂o, by podzieli艂a los swoich poprzednik贸w. W czerwcu mijaj膮cego roku pad艂 nam serwer i zostali艣my bez kopii bazy danych. Przez oko艂o miesi膮c forum by艂o nieczynne, ale uda艂o nam si臋 je wskrzesi膰 i dzi臋ki Waszej pomocy odrobili艣my straty.

By膰 mo偶e nowi u偶ytkownicy nie wiedz膮, 偶e Anduina nie wygl膮da艂a kiedy艣 tak, jak teraz. Nie zachowa艂y mi si臋 niestety 偶adne screeny, ale znalaz艂em kilka w temacie Humor:
http://img104.imageshack.us/my.php?imag ... leduq6.jpg
http://img504.imageshack.us/my.php?image=666bu7.jpg
http://img443.imageshack.us/my.php?image=maziaxod0.jpg
Musicie przyzna膰, 偶e pod tym wzgl臋dem zmieni艂o si臋 sporo ;) Przypomne tak偶e, 偶e nowy wygl膮d zawdzieczamy Fudge'owi.

W ci膮gu tego roku na Anduinie zarejestrowa艂o sie gruba ponad 200 u偶ytkownik贸w. Ech... szkoda tylko, 偶e 2/3 z tego okaza艂o si臋 botami, kt贸re reklamowa艂y niebieskie pigu艂ki zaodrza艅skich s膮siad贸w... Poza tym znaczna cz臋艣膰 zarejestrowanych u偶ytkownik贸w nie napisa艂a 偶adnego posta. Opr贸cz tego by艂o kilka os贸b, kt贸re znikn臋艂y w mniej lub bardziej tajemniczych okoliczno艣ciach. Na przyk艂ad Arryn, kt贸ra po偶egna艂a sie z nami i ju偶 nie wr贸ci艂a, a tak偶e Morwen, kt贸ra napisawszy kilkadziesi膮t post贸w w kilka dni... znikn臋艂a. Na szcz臋艣cie s膮 z nami u偶ytkownicy, kt贸rzy powinni pamietac jeszcze zak艂adnie pierwszych temat贸w i nie zanosi sie, by mieli nas pr臋dko opu艣ci膰 (uk艂ony w stron臋 Ric'a - pierwszego z moderator贸w). Miejmy nadziej臋, 偶e w nadchodz膮cym roku b臋dziemy zyskiwa膰 nowych u偶ytkownik贸w, ale przede wszystkim utrzymywa膰 tych, kt贸rych ju偶 mamy i kt贸rzy pomogli nam budowa膰 to forum (ale to ju偶 tlyko od Was zalezy...)

Forum doczeka艂o sie tak偶e sesji. A nawet trzech. Z tym 偶e jedna nie zosta艂a uko艅czona z powodu znikni臋cia Heosa, kt贸ry niedawno wr贸ci艂 (chocia偶 ostatnio co艣 zn贸w go nie wida膰...). Druga ( a w艂a艣ciwie pierwsza chronologicznie) by艂a sesja prowadzona przeze mnie, ale nie bardzo ejst co wspomina膰. Do艣膰 wspomnie膰, 偶e w b贸lach dosz艂a do przedwczesnego ko艅ca... Ostatnia, aktualna sesja, za艂o偶ona przez Rica ma sie chyba nie najgorzej ;)

Podsumowuj膮c: rok by艂 chyba udany, chocia偶 ci臋偶ko jest to powiedzie膰, bo nie mo偶emy go por贸wna膰 do poprzednich lat. Najwa偶niejsze, 偶e forum dalej istnieje i mam nadziej臋, 偶e nie upadnie za szybko...

Szcz臋艣liwego Nowego roku 2 I ery 偶yczy wam Savio

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 30 Gru 2007, 20:00 
Awatar u偶ytkownika

Mam nadzieje, 偶e za艂apiecie si臋 do mojego pomys艂u Anduinowej urodzinowej mini sesji. Po prostu ka偶dy u偶ytkownik bawi si臋 na wirtualnym przyj臋ci z tej okazji. Ka偶dy mo偶e co艣 zje艣膰, z艂o偶y膰 Anduine rzyczenia, najlepiej na m贸wnicy. Spokojnie, na pewno ka偶dy zostanie wys艂uchany. Zapraszam!

<W wielkiej sali w karczmie sta艂o mn贸stwo sto艂贸w nakrytych najr贸偶niejszymi pyszno艣ciami. Poczynaj膮c od takich drobnostek jak chleb, mas艂o i w臋dliny, poprzez chipsy, paluszki, s艂one orzeszki, a na wielkim torcie ko艅cz膮c. Napi膰 si臋 m贸g艂 ka偶dy. Alkohole, soki, alkohole z sokiem, oczywi艣cie szampan. Kto艣 nawet 艣ci膮gn膮艂, podobno z innego forum nap贸j z napisem "B贸raczk贸wka". Innymi s艂owy by艂o wszystko. Jest muzyka, parkiet dla ta艅cz膮cych, balony, wsio, wsio, co tylko dusza zapragnie. Jest te偶 m贸wnica. W艂a艣nie, po swej mowie zszed艂 z niej elf o d艂ugich uszach, a jego miejsce zaj膮艂 ma艂y, zielony, chi艅ski smoczek. Rozwin膮艂 d艂ugi pergamin i zacz膮艂 swa przemow臋>

TAAKK!! Cieszmy si臋 wszyscy, 偶e Anduina jest z nami ju偶 tak d艂ugo i ma si臋 dob... no przynajmniej nie jest tak 藕le. ^^ Ale wa偶ne, 偶e si臋 rozkr臋ci艂a i p贸ki co nie zanosi si臋 na to, by mia艂a podzieli膰 los Gehenny.

Na samym pocz膮tku chc臋 podzi臋kowa膰 Fudgowi i Saviowi. To w ko艅cu oni stworzyli Anduin臋. Podzi臋kowania nale偶膮 si臋 r贸wnie偶 wszystkim u偶ytkownikom, kt贸rzy pomogli w rozwoju forum (w tym r贸wnie偶 mnie, w ko艅cu zrobi艂em dla Anduiny nie ma艂o...).

A偶 ci臋偶ko uwierzy膰, 偶e ten czas tak szybko min膮艂. Z pewno艣ci膮 jest co wspomina膰. R贸wnie偶 postaram si臋 przytoczy膰 pe艂niejsz膮 histori臋 tego偶 wspania艂ego forum.

Na pocz膮tku dawa艂em forum ma艂e szanse. Zarejestrowa艂em si臋, bo jaki艣 kto艣 (Fudge) prosi艂 mnie o rejestracje. Mia艂em wra偶enie, 偶e pisze tu jaka艣 grupa znajomych gadaj膮ca o w艂asnych sprawach, ale to wystarczy艂o, by rozkr臋ci膰 najwa偶niejsze tematy i da膰 forum pocz膮tek. P贸藕niej mieli艣my szcz臋艣cie trafi膰 na w艂a艣ciwych ludzi (a raczej oni mieli szcz臋艣cie trafi膰 na Anduin臋), a ka偶dy z nich w jaki艣 spos贸b przyczyni艂 si臋 do rozwoju forum. Do czerwca forum rozwija艂o si臋 dynamicznie, by艂o kilka problem贸w i bug贸w, jak cho膰by tak zwane "S艂owa mocy". Wtedy w艂a艣nie nad Anduin臋 nadci膮gn臋艂y czarne chmury. Awaria serwera spowodowa艂a, i偶 Anduina przesta艂a istnie膰, a z ka偶dym kolejnym dniem szansa na jej powr贸t mala艂a. Sam do艣膰 bole艣nie to prze偶y艂em, ale Fudge wzi膮艂 si臋 do pracy i w ci膮gu miesi膮ca przywr贸ci艂 forum do 偶ycia korzystaj膮c z kopii bazy danych (mam nadzieje, 偶e robicie je na bie偶膮co). Tak wi臋c forum wr贸ci艂o pozbawione starych b艂臋d贸w, na nowej, 艂adniejszej domenie. Troch臋 czasu mi臋艂o zanim 偶ycie na forum od偶y艂o, cz臋艣ci dobrze zapowiadaj膮cych si臋 u偶ytkownik贸w nie zdo艂ali艣my odzyska膰, ale za na ich miejsce przybyli nowi i mam nadzieje, 偶e wci膮偶 b臋d膮 przybywa膰 (tak Memphis do Ciebie m贸wi臋, ja co艣 zrobi艂em dla DE, teraz Ty co艣 zr贸b dla Anduiny!).

Tak oto min膮艂 ca艂y rok forum. A co nas czeka w przysz艂o艣ci? Mam nadzieje, 偶e same dobrze rzeczy. Chcia艂bym by Anduina rozkwit艂a, by u偶ytkownik贸w by艂y setki, by w ko艅cu powsta艂a strona internetowa (kt贸ra w b贸lach powstaje r贸wnolegle z Anduin膮 prawie od roku), by nigdy nie nawiedza艂y j膮 boty. Tak Anduino, w艂a艣nie tego 偶ycz臋 Ci z ca艂ego serca. I oby膰 przetrwa艂a d艂ugo, a nawet jeszcze d艂u偶ej.

Za艣piewajmy!

<Smok wszed艂 z m贸wnicy, robi膮c miejsce kolejnej osobie, uda艂 si臋 do pa艂aszowania tortu...>

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 30 Gru 2007, 20:19 
(al)chemik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 22 Sty 2007, 13:42
Miejscowo艣膰: krk
"Savio, ta sesja by艂a zajebista. M贸wie ci.
I kocham Twoj膮 skromno艣膰 Ric. O! Ale nie wybacz臋 ci tej pr贸by kasacji ost贸w! NIGDY!"-kto艣 krzykn膮艂 z ko艅ca sali, nie zadaj膮c sobie trudu podchodzenia do m贸wnicy

o i jeszcze szata艅skie liczby post贸w u najwi臋kszych spamer贸w ^^

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 30 Gru 2007, 20:31 
Osadnik
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 10 Lis 2007, 20:43
Miejscowo艣膰: Bravi
Valladin ws艂uchiwa艂 si臋 w nudn膮 jak diabli przemow臋. Kolejne s艂owa przelatywa艂y przez jego m贸zg robi膮c w nim sieczk臋. Po kilku minutach masa w jego g艂owie przypomina艂a drobno mielony pasztet. Gdy w ko艅cu smoko-podobna jaszczurka zesz艂a z m贸wnicy i pod膮偶y艂a w stron臋 tortu, Vall uzna艂 za stosowne pocz臋stowaniem si臋 paluszkami. - Ric kochaniutki, rzu膰 tu nieco tortu...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 30 Gru 2007, 20:35 
Hiena Forumowa
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 11 Mar 2007, 23:32
- ...NAM!!! - Zako艅czy艂 g艂o艣no 艣piewa膰 biesiadn膮 piosenke rudy lis z przepask膮 na oku. Wtem zielony smok szturchn膮艂 go zza plec贸w, niby to przypadkiem, przez co wyszed艂 krok naprz贸d, przed szereg - No dobra, dobra ju偶 id臋... - odpar艂 machn膮wszy 艂ap膮 na odczepne, poczym skierowa艂 si臋 na mownice. Powolnym krokiem zaj膮艂 tam miejsce i z podejrzeniem spojrza艂 na mikrofon - To co艣 jest wa艂czone? - Zapyta艂, a jego g艂os rozleg艂 si臋 po ca艂ej sali, zwracaj膮c na niego uwag臋 zebranych. - Eee.... C贸偶.... - Zacz膮艂 niepewnie - Ten rok min膮艂 bardzo szybko... jeszcze pami臋tam jak sie tu rejestrowa艂em, na pro艣b臋 tego tu zielonego. - Wskaza艂 bez ogr贸dek smoka pa艂aszuj膮cego tort - do艂膮czam si臋 do jego s艂贸w i r贸wnie偶 do艂膮czam si臋 do podzi臋kowa艅 ojcom tego forum - Fudgowi i Saviowi. To oni w b贸lach je zrodzili i oraz wychowuj膮 razem z innymi u偶ytkownikami, je艣li pozwolicie mi to tak przyr贸wna膰. - Zachichota艂 po czym kontynuowa艂 - W ka偶dym razie niech nasza Andiuna jeszcze poci膮gnie kolejne lata, dalej rozwijaj膮c si臋 dynamicznie i r贸wnomiernie we wszystkich dzia艂ach. Sto lat, Anduino! - doda艂 unosz膮c 艂apy, poczym zszed艂 z m贸wnicy - O! Czy to nie m贸j ulubiony sernik doktora Engela ? - Mo偶na by艂o us艂ysze膰 nim do艂膮czy艂 do smoka we wcinaniu bogato zastawionego sto艂u.

Zolf / Sars'Dir / Igriz / Stefan Hiena Rych艂o

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu:
PostWys艂any: Nie, 30 Gru 2007, 20:54 
Szlachcic
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Sob, 27 Sty 2007, 18:25
Miejscowo艣膰: z Rumenoru
Meriadok sobie siedzia艂, niezabardzo wiedzac czemu 艣wi臋tujemy.
-Mam nadziej臋, 偶e wi臋cej nie b臋dzie takich problem贸w co wcze艣niej i Anduina zn贸w b臋dzie wielk膮...wiecie czym.

to tylko anio艂 czasami
rozdawa艂 przez moje r臋ce"
Ks. Jan Twardowski

Eol Eldar

G贸ra
Offline Profil  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(贸w) ]  Id藕 do strony 1, 2, 3, 4  Nast臋pna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: