Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Sob, 07 Gru 2019, 11:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Nowa wioska Anduiny
PostWys艂any: Pi膮, 10 Sie 2012, 14:24 
Niepokalana dziewica
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 03 Wrz 2008, 18:51
Miejscowo艣膰: Gda艅sk
w sumie bym m贸g艂, ale wymaga艂oby to dobrej organizacji na linii ja-ty no i rzecz jasna - graczy.

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu: Re: Zmiany, zmiany, zmiany... - znaczy propozycje
PostWys艂any: Pi膮, 10 Sie 2012, 22:26 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Wto, 29 Kwi 2008, 13:14
Miejscowo艣膰: Pozna艅
Teoretycznie i ja ch臋tnie bym poMGowa艂 chocia偶 nie wiem czy do艣wiadczenie z dawnych lat nie wyparowa艂o. W ka偶dym razie skoro jest taki nab贸r w takich warunkach, to chyba spr贸buj臋, je艣li mo偶na

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Sob, 11 Sie 2012, 10:06 
Typowy leming
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Nie, 08 Sty 2012, 17:02
Miejscowo艣膰: 艁贸d藕
YavinLeCretin napisa艂(a):
w sumie bym m贸g艂, ale wymaga艂oby to dobrej organizacji na linii ja-ty no i rzecz jasna - graczy.
Yep, w sumie powinienem to zrobi膰 ju偶 dawno - 艂ap moje gg via priv ;)

Ptakuba napisa艂(a):
Teoretycznie i ja ch臋tnie bym poMGowa艂 chocia偶 nie wiem czy do艣wiadczenie z dawnych lat nie wyparowa艂o. W ka偶dym razie skoro jest taki nab贸r w takich warunkach, to chyba spr贸buj臋, je艣li mo偶na
Ptaku, a jak by艣 sta艂 z czasem w warunkach poza wakacyjnych? ;) Bo p贸ki co to jednak do艣膰 ma艂o si臋 udzielasz, rozumiem 偶e to tymczasowe? :)

Anyways wygl膮da na to 偶e limit "2-3 MG" zosta艂 do艣膰 szybko zaliczony :lol:

Danger? Hah! I walk on the wild side! I laugh in the face of danger! Ha! Ha! Ha!

Wioska: Senzavir "Aval" Seremeneth
Magiczny Spisek: Nasira Hariri

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu: Nowa wioska Anduiny
PostWys艂any: Sob, 11 Sie 2012, 19:17 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Moje nik艂e udzielanie si臋 wynika z faktu 偶e nudy na forum, czasu mam zazwyczaj a偶 za du偶o. Znaczy nie mam za du偶o czasu ale bardzo lubi臋 si臋 obija膰 i robi膰 rzeczy niepotrzebne w czasie kt贸ry powinien by膰 przeznaczony na rzeczy kluczowe. A MGowanie uznaj臋 raczej za wymagaj膮c膮 rozrywk臋, wi臋c na luzie.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 14 Sie 2012, 14:28 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
No to super. MG mamy, je艣li chodzi o sprawy techniczne zwi膮zane z tym co do tej pory by艂o w wiosce, przemeblowanie itd. to najlepiej do Rica piszcie, bo on si臋 najlepiej w tym porusza i wie co jest potrzebne, a co nie , co mo偶na wywali膰, a co sobie gdzie艣 skopiuje.

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 14 Sie 2012, 16:06 
Typowy leming
Awatar u偶ytkownika

Moja propozycja to zamrozi膰 (zablokowa膰) dzia艂 z wiosk膮 i za艂o偶y膰 obok zupe艂nie now膮 kategori臋 - raz, 偶e oszcz臋dzi to nam (czyt. mnie :lol: ) przegrzebywania si臋 przez te kilka tysi臋cy ju偶 napisanych post贸w (oczywi艣cie i tak si臋 z nimi zapoznam, tyle 偶e bardziej pobie偶nie :) ), dwa, 偶e zachowa te posty, gdyby kto艣 chcia艂 do nich wr贸ci膰 (sam m.in. nale偶臋 do ludzi kt贸rzy maj膮 mani臋 archiwizowania wszystkiego co da si臋 archiwizowa膰 ;) ), a trzy - 偶e pozwoli w艂膮czy膰 si臋 do gry r贸wnie偶 osobom kt贸re nie uczestniczy艂y w poprzedniej wiosce (co w sumie podpada do pod punkt pierwszy) ;)

@Ptaku
Szczerze m贸wi膮c mam z tym pewien problem, w sensie z twoim niewielkim udzielaniem si臋 w ostatnim czasie - jako m艂ody sta偶em forumowicz nie znam twoich starszych post贸w, zwyczaj贸w literackich i szczerze m贸wi膮c nie do ko艅ca wiem czego si臋 spodziewa膰 po tobie ;) Mo偶e wpadnij na sesj臋 Yavina via jaki艣 chat, gdy ten b臋dzie co艣 organizowa艂 (dosta艂em cynk z nieoficjalnych 藕r贸de艂 偶e planuje to zrobi膰 w najbli偶szym czasie) - po prostu poznamy si臋 lepiej ;)

Edit
Okej, jeszcze my艣l臋 nad form膮 nowej Wioski - aktualna posta膰 jest jednocze艣nie najklasyczniejsz膮 dla takich rozgrywek (tak膮 sam膮 mia艂o Uniwersum kt贸re wsp贸艂prowadzi艂em na nieistniej膮cym ju偶 forum Dragon Cave w latach, je偶eli si臋 nie myl臋, 2005 - 2007) - problem w tym 偶e ma jedn膮 podstawow膮 wad臋: zaburza ci膮g艂o艣膰 postacie-miejsca (z racji tego 偶e postacie skacz膮 po topicach). Czytaj, je偶eli nie b臋dzie ci臋 na forum przez 3 dni, to nie masz poj臋cia kto gdzie aktualnie przebywa i gdzie si臋 podzia艂 tw贸j rozm贸wca. Szczerze m贸wi膮c nie mam jeszcze sensownego pomys艂u jak ten problem rozwi膮za膰 (pojedynczy topic wydaje si臋 r贸wnie z艂ym rozwi膮zaniem, ze wzgl臋du na mieszanie r贸偶nych w膮tk贸w), zrobi臋 ma艂y research ;)

Danger? Hah! I walk on the wild side! I laugh in the face of danger! Ha! Ha! Ha!

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Wto, 14 Sie 2012, 16:43 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Popieram Straya, 偶e nowa kategoria i tak dalej. Nie wiem nawet czy jest sens w og贸le kontynuowa膰 w starej formie Wiosk臋, masa opuszczonych postaci i tak dalej, cho膰 tacy o偶ywieni star膮 histori膮 itp. NPCe to te偶 fajna sprawa. W ka偶dym razie MGowanie na starych zasadach mo偶e by膰 trudne, zale偶y ile kluczowej wiedzy stare MGostwo zostawi艂o dla siebie.
Stray, chamie ty nieufny, szczerze m贸wi膮c sam si臋 boj臋 o swoje aktualne zdolno艣ci prowadzenia gry, ale powinno by膰 nie藕le. A o sesji Yavin niech mnie poinformuje te偶 zawczasu, Yavin, masz kontakt do mnie przecie

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 14 Sie 2012, 17:55 
Typowy leming
Awatar u偶ytkownika

Ptakuba napisa艂(a):
Stray, chamie ty nieufny
Mwahahaha :lol:
Spokojnie, jak m贸wi艂em jest to "pewien problem" a nie "powa偶ny problem" - tak jak ogromna wi臋kszo艣膰 problem贸w powinien by膰 relatywnie 艂atwy do rozwi膮zania je偶eli podej艣膰 do tego odpowiednio ;)

G贸ra
Offline Profil  

Temat postu: Re: Nowa wioska Anduiny
PostWys艂any: 艢ro, 15 Sie 2012, 10:56 
Magnificent man.
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 06 Gru 2010, 23:58
Miejscowo艣膰: Zasiedmiog贸roostrowiec 艢wi臋tokrzyski
Ja bym si臋 pisa艂 swoj膮 postaci膮. :P

The shadow lies upon his tomb In Moria, in Khazad-d没m.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 15 Sie 2012, 12:37 
艁ysiej膮cy M臋drzec
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 29 Pa藕 2007, 11:58
Miejscowo艣膰: Z艂oty Stok
Stray, Ptakuba, Yavin - jaka ma by膰 nazwa nowego dzia艂u ?

Powiedz mi, a zapomn臋. Poka偶 mi, a zapami臋tam. Pozw贸l zrobi膰, a zrozumiem - Konfucjusz

Ka偶dy szczeg贸艂 ma znaczenie - G. Cook
Azat

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 15 Sie 2012, 12:44 
W艂ochata dzidzia
Awatar u偶ytkownika

Niech Stray dowodzi, co? : p
My dzisiaj wieczorem si臋 na czacie widzimy z tego co wiem, sesja to i pewnie przy okazji mo偶na co艣 poomawia膰, tak偶e nie spieszy艂bym si臋 ze wszystkim jeszcze

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 15 Sie 2012, 13:25 
Zapewne jest czarodziejem
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 10 Sty 2007, 14:10
Miejscowo艣膰: Szczecin
StraySoul napisa艂(a):
zaburza ci膮g艂o艣膰 postacie-miejsca (z racji tego 偶e postacie skacz膮 po topicach). Czytaj, je偶eli nie b臋dzie ci臋 na forum przez 3 dni, to nie masz poj臋cia kto gdzie aktualnie przebywa i gdzie si臋 podzia艂 tw贸j rozm贸wca. Szczerze m贸wi膮c nie mam jeszcze sensownego pomys艂u jak ten problem rozwi膮za膰 (pojedynczy topic wydaje si臋 r贸wnie z艂ym rozwi膮zaniem, ze wzgl臋du na mieszanie r贸偶nych w膮tk贸w), zrobi臋 ma艂y research ;)

Tego nie da si臋 elegancko rozwi膮za膰, ale nasz spos贸b by艂 taki:
- poza wiosk膮 czas p艂ynie dla graczy inaczej, jedynie we wiosce zachowujemy sp贸jno艣膰. Mog膮 si臋 zdarzy膰 sytuacje, gdy kilku graczy wychodzi z wioski i nieco oci膮ga si臋 z odpisywaniem lub ma z艂o偶onego questa i dla nich mija zaledwie jeden dzie艅, gdy w tym samym czasie w wiosce min臋艂y trzy.
- je艣li jakiego艣 gracza, kt贸ry ma posta膰 w wiosce, nie ma przez kilka dni, a zajmuje si臋 czym艣 co nie ma istotnego wp艂ywu na fabu艂臋, to do czasu przyj艣cia takiego gracza, zamra偶amy t膮 posta膰 oraz wszystkie inne, z kt贸rymi wesz艂a ona w interakcj臋, w wiosce robimy nowy dzie艅, a gdy gracz ju偶 przyb臋dzie, to ko艅czymy szybko w膮tek na czatcie lub gg.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 15 Sie 2012, 13:33 
Bardzo z艂y cz艂owiek
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: 艢ro, 11 Mar 2009, 18:14
Miejscowo艣膰: Bydgoszcz
Idzie wartko. Dlatego oraz poniewa偶 chc臋 偶eby to wypali艂o... nie b臋d臋 pesymizowa艂 i ch臋tnie zobacz臋 jak wam si臋 to udaje.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 15 Sie 2012, 16:53 
Typowy leming
Awatar u偶ytkownika

Osek napisa艂(a):
Stray, Ptakuba, Yavin - jaka ma by膰 nazwa nowego dzia艂u ?
Dam zna膰 jak przegadamy wszystkie niezb臋dne detale ;)

Ptakuba napisa艂(a):
My dzisiaj wieczorem si臋 na czacie widzimy z tego co wiem, sesja to i pewnie przy okazji mo偶na co艣 poomawia膰, tak偶e nie spieszy艂bym si臋 ze wszystkim jeszcze
Ptaku, 艂ap moje gg na priv - ni膰 kontaktu si臋 z pewno艣ci膮 przyda ;)

Ric Simane napisa艂(a):
Tego nie da si臋 elegancko rozwi膮za膰, ale nasz spos贸b by艂 taki
Ok, dopytam ci臋 o detale na GG :)

G贸ra
Offline Profil  

PostWys艂any: Wto, 11 Gru 2012, 20:47 
ghost
Awatar u偶ytkownika

Do艂膮czenie: Pon, 15 Lut 2010, 16:55
Miejscowo艣膰: Inowroc艂aw
I co z t膮 wiosk膮? ;)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: