Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). U偶ywaj膮c forum wyra偶asz zgod臋 na ich przechowywanie w pami臋ci przegl膮darki i twojego komputera. Je偶eli nie zgadzasz si臋 na ich wykorzystanie, zmie艅 ustawienia przegl膮darki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: 艢ro, 21 Sie 2019, 06:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(贸w) ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Temat postu: Zdrowe od偶ywianie
PostWys艂any: Czw, 07 Lut 2019, 21:18 
Przybysz

Do艂膮czenie: Wto, 09 Pa藕 2018, 22:21
Cze艣膰 wszystkim.
Czy mo偶e kto艣 z was korzysta z jaki艣 sprawdzonych sposob贸w aby zdrowo si臋 od偶ywia膰? Ja czasami zerkam na http://odzywialnia.pl/ i musz臋 przyzna膰, 偶e interesuj膮 mnie skuteczne sposoby na to, aby poprawi膰 swoj膮 witalno艣膰 i zdrowie. A wy jakich sposob贸w u偶ywacie, aby poprawi膰 swoje zdrowie poprzez od偶ywianie ?

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Temat postu: Re: Zdrowe od偶ywianie
PostWys艂any: Czw, 16 Maj 2019, 09:30 
Przybysz

Do艂膮czenie: Czw, 16 Maj 2019, 09:14
ja polecam przede wszystkim wizyt臋 u dietetyka, mi to naprawd臋 bardzo du偶o da艂o

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Czw, 16 Maj 2019, 10:34 
Przybysz

Do艂膮czenie: Czw, 16 Maj 2019, 10:33
Tez jestem fanem zdrowego jedzenia :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 17 Maj 2019, 12:41 
Przybysz

Do艂膮czenie: Czw, 16 Maj 2019, 10:38
Duzo sie w ostanim czasie mowi o zdrowym odzywianiu. Patrzac na to co sie dzieje w mediach spolecznosciowych to wydaje mi sie, ze poszlo to o krok do przodu. Nie wyobrazam sobie przejscia na powiedzmy weganizm. Mozna znalezc w sieci wiele badan z kazdego zakatku swiata mowiacych o tym, ze to nie jest do konca dobre dla naszego organizmu. Zreszta zobaczcie sobie sami jak nie wierzycie, ostatnio bylo dosc glosno o paru takich osobach promujacych ten styl zycia, jedna z nich nawet przylapano gdzie na wakacjach jak wcinala mieso. Trzeba powiedziec dosc hipokryzji takim ludziom i zaczac samemu jesc to co nam smakuje. Podstawa jest nie przesadzanie, w malych ilosciach wszystko moze byc zdrowe. Ja dla przykladu lubie w sezonie grillowym zrobic sobie takie cudo - https://uwielbiam.pl/przepis/grillowane-boczniaki Jakos nie mam z tego powodu wyrzutow :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Wto, 28 Maj 2019, 10:26 
Przybysz

Do艂膮czenie: Wto, 28 Maj 2019, 10:25
Ja zawsze stara艂em si臋 od偶ywia膰 zdrowo. Niestety od jakiego艣 czas jestem pod nat艂okiem bardzo du偶ej ilo艣ci pracy i nie mam czasu dba膰 o zdrowe od偶ywania...

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Pi膮, 31 Maj 2019, 11:10 
Przybysz

Do艂膮czenie: Pi膮, 31 Maj 2019, 10:58
Wlasnie w wszystkim najtrudniej jest znalezc troche wolnego czasu na zdobycie odpowiedniej wiedzy na temat zdrowego odzywiania. W sieci jest cala masa rzetelnych blogow opisujacych przykladowe diety oraz przepisy. W moim przypadku tez troche praca jaka wykonuje zabiera mi wiekszosc dnia, a po niej jakos brakuje sil. Przymierzam sie do jakiegos weekendu by troche nad tym bardziej sie skupic. Z moich dotychczasowych przemyslen wynika jedno - trzeba za wszelka cene wyrzucic z jadlospisu produkty przetwarzane, a takze te zawierajace duze ilosci cukru. Patrzac na to co sie dzieje w moim otoczeniu to nawet dzieci w wieku przedszkolnym sa uczone tego ze co slodkie to dobre. Nie zdawanie sobie swiadomosci z tego do czego to moze prowadzic w dluzszej perspektywie moze prowadzic do takich problemow jak chociazby prochnia. Sprawdzcie sobie zreszta co pokazuja najnowsze badania i jak duzy procent spoleczenstwa ma wlasnie z tym problem. W miejsce tych slodkosci trzeba szukac zdrowych alternatyw, moga to byc dla przykladu suszone owoce - https://www.delikatesyzdrowo.pl/cat-pl- ... szone.html Takim bardziej uniwersalne moga byc daktyle zawierajace wiele potrzebnych dla naszego organizumu mineralow przy czym po zjedzeniu niewielkiej ilosc mozna zaspokoic swoj apetyp na slodkosci.

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: Sob, 01 Cze 2019, 20:13 
Przybysz

Do艂膮czenie: Sob, 01 Cze 2019, 20:11
Ja zawsze staram si臋 zdrowo od偶ywia膰, bo uwa偶am, 偶e w zdrowym ciele zdrowy duch. Oczywi艣cie nie chodzi tylko i wy艂膮cznie o dobre samopoczucie, ale te偶 o odpowiedni膮 sylwetk臋 :)

G贸ra
Offline Profil E-mail  

PostWys艂any: 艢ro, 12 Cze 2019, 10:25 
Osadnik

Do艂膮czenie: Pon, 18 Mar 2019, 09:12
Zapraszam na stron臋 https://www.pb-reklama.pl/oferta-szczegoly-3.html

G贸ra
Offline Profil E-mail  

Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(贸w) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 3 go艣ci

Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Szukaj: