Witaj, Nieznajomy

Forum wykorzystuje tzw. mechanizm ciasteczek (ang. cookies). Używając forum wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci przeglądarki i twojego komputera. Jeżeli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie, zmień ustawienia przeglądarki.

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Pon, 15 Sie 2022, 05:02


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Regulamin

--- REJESTRACJA ---

§ 1.1 Można posiadać wyłącznie JEDNO konto na naszym Forum.
§ 1.2 Nazwa użytkownika nie może być przypadkowym ciągiem słów i liter, składać się wyłącznie z dużych liter, być adresem strony internetowej, bądź zawierać w sobie wyrazów obraźliwych. Nie może też być klonem nicka innej osoby.
§ 1.3 Maksymalna rozdzielczość avatara może wynosić 100 x 100 pikseli, a jego maksymalny rozmiar to 10 kb.
§ 1.4 Avatary nie mogą zwierać treści obraźliwych.
§ 1.5 Podpis może zawierać maksimum 5 linijek tekstu i obrazek nie większy niż 350x100 pixeli.

--- PISANIE POSTÓW I ZAKŁADANIE TEMATÓW ---

§ 2.1 Posty muszą być zgodne z jego tematem, w którym są pisane.
§ 2.2 Zabrania się używania słów powszechnie uważanych za wyjątkowo wulgarne (wyjątek dotyczy forumowych sesji). Dotyczy to również ich cenzurowania, np: "k**wa", "pier***e" itp.
§ 2.3 Posty nie mogą zawierać treści obraźliwych, prawnie zakazanych, rasistowskich, naruszających czyjeś uczucia religijne itd.
§ 2.4 Wiadomości powinny być pisane po polsku, z zachowaniem zasad poprawnej polszczyzny. Niechlujny wygląd postów i rażące zaniedbywania zasad ortograficznych i stylistycznych będzie karane.
§ 2.5 Posty powinny być pisane domyślnym kolorem i rozmiarem czcionki.
§ 2.6 Zakazuje się umieszczania numerów seryjnych, linków do cracków, programów, gier, filmów, seriali itp.
§ 2.7 Zakazuje się umieszczania zdjęć, rysunków bądź linków do stron naruszających zasady dobrego smaku.
§ 2.8 Spam oraz wiadomości nie wnoszące niczego do rozmowy będą kasowane. Dozwolony jest umiarkowany off-top, ale w granicach rozsądku.
§ 2.9 Wolno pisać jedną wiadomość pod druga swoją wiadomością, pod warunkiem, że traktuje ona o czymś innym niż poprzednia i dzieli je wyraźna różnica czasowa.
§ 2.10 Nie zakładaj nowego tematu dopóki nie sprawdzisz, czy nie istnieje już taki sam lub podobny!
§ 2.11 Dopuszcza się reklamowanie własnych stron (w granicach przyzwoitości i dobrego smaku) w tym temacie bez uprzedniego poinformowania o tym władzy forum.
§ 2.12 Zabrania się jednocześnie reklamowania stron, książek, etc. w innych miejscach forum bez zgody administracji forum (obecnie: StraySoul). Zamieszczanie adresów innych forów lub stron w celach informacyjnych (nie reklamowych) jest dopuszczalne.

--- OSTRZEŻENIA ---

§ 3.1 Ostrzeżenia przyznawane są za nieprzestrzeganie regulaminu, łamanie ogólnie przyjętej netykiety, brak elementarnej kultury osobistej lub działanie na szkodę forum.
§ 3.2 Użytkownik posiadający 3 ostrzeżenia kwalifikuje się do zbanowania czasowego lub stałego.
§ 3.3 Nim przyznamy komuś ostrzeżenie, wysyłamy zazwyczaj słowne upomnienia. Zastosuj się do nich, a nie będziesz się musiał martwić żadnymi ostrzeżeniami.
§ 3.4 Pamiętaj, iż masz prawo znać powód, dla którego zostało przyznane Ci ostrzeżenie.


--- DODATKOWE RADY DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW ---

§ 4.1 Nowym użytkownikom proponujemy zapoznać się z wszystkimi działami forum oraz z zamieszczonymi w nich ogłoszeniami.
§ 4.2 Nie mamy nic przeciwko odświeżaniu starych tematów, więc jeśli znajdziecie interesujący was temat z samego końca listy, nie krępujcie się w nim napisać!
§ 4.3 Zanim napiszecie coś w temacie, w którym jeszcze nic nie pisaliście, radzimy wpierw zapoznać się z częścią jego treści, czytając przynajmniej parę pierwszych i ostatnich postów.
§ 4.4 Pisząc jeden post pod drugim pamiętaj, że najlepiej jest skopiować treść ostatniego posta, usunąć go i wysłać go wraz z nowym postem.
§ 4.5 Pamiętaj, że liczy się jakość postów, a nie ich ilość.

Życzymy miłego korzystania z naszego forum
Administracja
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group